İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kodda ufak bi ayar lazım (yardım)

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar acaba aşagıdaki kodu hangi dosyadan düzenleyebilirim video ebatını biraz genişletmem gerek teşekkürler

<embed src="http://www.xxxxxxx/player.swf" width="360" height="270" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="width=360&height=270

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
width = genişlik
height = yükseklik

sayılarda oynama yapmak istediğinde iman kuvveti değiştirme. doğru orantı uygulayıp eşit miktarda artırmalısın.

Not defterinde editleyebilirsin.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
width = genişlik
height = yükseklik

sayılarda oynama yapmak istediğinde iman kuvveti değiştirme. doğru orantı uygulayıp eşit miktarda artırmalısın.

Not defterinde editleyebilirsin.

ne demek istediginizi anladıysam harap oluyum:D hangi dosyayı not defterinde editlicem

Child

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne demek istediginizi anladıysam harap oluyum:D hangi dosyayı not defterinde editlicem

buraya yazdığınız yazı üzeirnde de editleyebilirsiniz. Cute ftp de de editleyebilirsiniz. not defterinde de editleyebilirsiniz. Herşeyde editleyebilirsiniz.

Önemli olan kodlarınızda video kodunun gözüktüğü kısma ait width = genişlik , height = yükseklik ayarlarınızı değiştirmek.

350 yazıyor mesela width değeri. Onu 450 yaparsanız video ebatı enine genişler. height değerini artırırsanız aşağı doğru boyuna genişler.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya konuyu tam okumadan cevap yazıyosunuz yada ben anlatamıyorum diyorumki arkadaşlar yukarıda verdigim kodu hangi "dosyadan" düzenleyebilirm diyorum ftp den hangi dosyadan düzenleyebilirim diyorum:( dalga geçer gibi cevap yazmayın lütfen bilsem açmam buraya konuyu

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya konuyu tam okumadan cevap yazıyosunuz yada ben anlatamıyorum diyorumki arkadaşlar yukarıda verdigim kodu hangi "dosyadan" düzenleyebilirm diyorum ftp den hangi dosyadan düzenleyebilirim diyorum:( dalga geçer gibi cevap yazmayın lütfen bilsem açmam buraya konuyu

Kimsenin dalga geçtiği yok sen tarif etmesini, anlatmasını bilmiyorsun..

Bu kodlar bir php dosyasındada olabilir bir templates dosyasındada olabilir orasını scripti görmeden bilemeyiz. Ayrıca bu player.swf sitedeki videoları oynatmak içinmidir nedir ? tam bi tarif et, ne amaçlı kullanıldığını filanda bilmek gerek demi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5