İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kolay Para Kazanın..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehuehu bence ilk mesajda bunu yazma burdakiler türkiyenin belli baslı webmasterları baya bi tepki çekecen kimse tıklamıyacak forumda ara bunun geyigi 1 haftadan fazla sürdü :)

W

www_sozluk_net

Misafir
bukadar da olmaz,

abicim bir kelime diyecegim alinacaksin. sen bu foruma katilmadigin belli. okadar mesaj atildi bu site hakkinda sen kendini akillimi zannediyorsun referans kodu ile kod koy. yeni turk sponsoruymus.

forumu iyi okuyup mesaj at...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyanık arkadaşım verdiğin link ile insanları kandırmaya çalışma lütfen.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Guaji alem adamsın valla harbi cux oturmuş yorum :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bu mesaj spam'e giriyor. Yönetim mutlaka ilgilenecektir.

R

rolfgrin

Misafir
henüz tıklayan çıktı mı?
ilgilenen birisi de eminim linkin üstüne gelip adresi görüp adres çubuğuna yazarak girmiştir :D

S

SaveTargetUs

Misafir
ZUHAHAHHAHAHAHAHA
symbiantech sana hayatın gerçeklerini anlatacağım. Bana güvenebilirsin. Önce bir toz bulutuyduk :) Daha sonra moneküller oluştu. Sonra dünyamız yavaş yavaş oluşmaya başladı. Sonra insanlar oluşmaya başladı. Bilgisayar bulundu. İşte o an varya hiç unutmam sene 1960 ben Monte Carlo'da hatunlarla bilardo oynuyorum. Dediler bilgisaray çıkacak dedim acele etmeyin. Dinlediler beni 20-25 yıl kadar beklediler. Benim ve buradan 10 arkadaşın emekleri sonucunda işte bu günkü bilgisayar ortaya çıktı. Neyse değişik sponsorlar oldu hayatımızda bazılarıyla iyi zamanlar geçirdik bazılarıyla kendimizi geliştirdik, bazıları güvenlir, bazıları güvenilmez, bazıları geyik konusu oldu. Bazılarıda kuş kadar aklıyla gelip bu işin kaşarı olmuş kişilere geyik konusu olan reklamları kendi refererlerinden satmaya çalıştı. Olay bundan ibaret sana tek birşey söylüyorum. Aşağıda.
...

M

murme

Misafir
valla böle ezik muamelesi yapan adamlara hastayim ya cok saf saniolar milleti gitsin bu amele forumlarına yazsın böle mesajlar

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım bu mesaj spam'e girmiyor
yönetim mutlaka ilgilenmeyecektir.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Yönetim yeni farkına varmıştır, mutlaka ilgilenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5