İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kolay Para Kazanma Sadece Bir Hiledir, Ya sizce?

T

themaniac

Misafir
Merhaba arkadaslar,

bir dusuncemi sizlerle paylasmak istedim sadece. katilan olur katilmayan olur. Genelde gordugum sey su ki kolay para kazanma sitelerinde genelde bu isi baslatan para kazanio :) geri kalanlari ya uc bes kazanio yada hic kazanamadan (sadece kazandirarak) vazgecio bu isten. gercekten kazandiranlar var ama onun icin de ciddi ugras gerekiyor. Ama adina KOLAY para diyorlar. aslinda onlardada kazanmak o kadar kolay olmuyor :D

Para kazanmak hic bir zaman kolay degildir diyorum. Sizce haksizmiyim?

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
sayısal loto oynarken bile emek harcıyorsun,kupon dolduruyorsun.Hİçbişey kolay olmuyo,hele internette.Görmediğin kişileri sadece reklamlarla ya da yazıyla ya da başka bişiyle ikna etmek zor.Kazananlar da ilk başlarda zorlanmışlardır eminim.Ama sistemlerini oturttuktan sonra işleri kolaylaşıyo gibime geliyo.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kolay para kazanılır kazanılır ama o paranın hayrı görülürmü orası meçhul ...

T

themaniac

Misafir
Aynen oyle, kolay gelen degeri olmaz kolayca harcanir gider.
Helalinden alin teriyle kazanilan para en bereketli paradir.
yani sloganimiz ve amacimiz su olmali. KOLAY PARA degil HELAL VE BEREKETLI PARA :D

T

themaniac

Misafir
aynen ... ilk başta zorlanmak kaydıyla sonradan rahata ermekten zarar gelmez :D

Hocam bu aynen suna benzer. lise sonda falan cok calisirsin emegin sonucu guzel uni gidersin.

Yada unide cok calisir basarili olursun ve sonunda guzel isin olur.

Yani mutlaka cok emek lazim ki guzel ve rahatlik seni bulsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5