İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kolay telaffuzlu 2 LLLL.com domain

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainlerin sonlanma tarihi: 4/4/2009

registrar: directi (hesabınız varsa ücretsiz)

Domainlerden ikisi de oldukça kolay telaffuzlu, ileride para edebilir.
birine yabancı bir domain forumunda pm ile 50 usd teklif geldi en son. açık artırma devam ediyor. diğerine de apraise talebinde bulunmuştum, talep edene oranın linkini de vereceğim.

domainler ikisi birden: 400 usd
pazarlık yok.
ödeme paypal/eft/havale

adresi PM ile isteyiniz.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"$50 teklif geldi,
pazarlıksız ikisi $400"

buradaki çelişkiyi bana gösterir misiniz?
açık artırmaya açar açmaz 10 dk içinde o rakama ulaştı. (çok ucuza başlatmıştım) orada açık artırma devam ediyor ve hemen al olarak buradan daha yüksek bir fiyat belirledim.
ve appriase olarak da low $xxx yazıldı. bu da aşağı yukarı benim belirlediğim rakama denk düşüyor.

her neyse;
teklif vermek isteyen, domainleri öğrenmek isteyen PM atabilir.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de arkadaşım domainler ne? müneccimmiyim ben nerden bilecem? ixqu.com da okunaklı bobo.com da okunaklı ama arada yaklaşık 10bin kat fark var, ve özel mesaj da atmak istemiyorum buraya yazarsan teklif verecem yazmassan iyi satışlar, moda oldu bu da domainleri saklamak yiyecez sanki

mccoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 harfli yada jenerik domainlerin belirtilmesinde bir sakınca yoktur bencede pm ile istenmesi saçma hem satması daha kolay olur sizin için bende pm alabilirmiyim.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
absürth olur, Directory kaydı olur, çok yüksek PR li olur yada çok yüksek hiti olur yazılması sakıncalı olabilir. Bunun dışında kalan tüm domainlerin adını yazılması zaten hem kural gereğidir hemde doğrusu budur.

İyi çalışmalar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi