İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KolayDosya Affliate - Dosyan indirilsen sen kazan

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Size yeni ortaklık programımı tanıtmak istiyorum.

KolayDosya.com ortaklık sistemi şu şekilde işlemektedir, siz dosya(lar) yüklersiniz, web sitenizde, forumlarınızda linkleri paylaşırsınız. Dosya indirildikçe kazanırsınız. Ortaklık sistemine kayıt olmak için web siteniz olma zorunluluğu yoktur.

minimum ödeme: 30 YTL

ödemeler: 1. ay kazandığınız parayı, 2. ayın sonunda vereceğiniz banka hesabına otomatik olarak yapılacaktır.

indirilme başına kazanç: 1000 kez indirilen dosya için 1 YTL kazanırsınız.

kimler kullanmalı: Arkadaşlar görebileceğiniz gibi bu sistem herkese açık olmakla birlikte forum sitesi sahipleri, forumlarda paylaşım yapanlar ya da çok fazla dosya paylaşımı sağlayanlar için uygundur. Sistemi kayıt olduktan sonra dosyalarınız indirilmezse neden kazanamıyorum demeyin. Forumuna göre 1 günde 1 dosyayı çok rahat 2000 kez indirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun gibi 5 dosya yüklense (düzenli olarak) aylık geliriniz 300 YTL olur. Fakat aynı zamanda her gün 100 adet dosya bile yükleseniz her biri 2 şer defa iniyorsa aylık kazancınız sadece 6 YTL olacaktır. Bunu göz önüne alarak başvurmanızı tavsiye ederim.

Neden KolayDosya'ya dosya yükleyeyim?
KolayDosya reklamları en aza indirgeyerek kullanıcı dosya bir site olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Ayrıca her türlü aklınıza takılan soruyu buradan sorabilirsiniz tabiki.

site:
http://www.kolaydosya.com

Ortaklık ayrıntılı inceleme ve başvuru sayfası:
http://www.kolaydosya.com/ortak.htm

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz az değilmi :)
30000 Kişi indiricek bir dosyayı 30 YTL :)

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet biraz az gibi duruyor ama mevcut gelirlerimiz anca buna müsade ediyor. Bir örnek verecek olursam, geçen gün +18 içerikli bir dosyayı yüklemiş birisi. 1 günde 2.000 kez indirilmiş. aynı kişi 2günde 1 dosya yüklemiş olsa aylık geliri 60-70 ytl yi geçer sanırım. gayet normal bir kullanıcı iken para kazanmış olurdu. Bu gibi kişilere yönelik bir sistem. tabi ki +18 kurallara uygun değil belirteyim :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu açıklamasına hangi dosyaların yüklenmeyeceğini belirtseydiniz daha iyi olurdu.Mesala her türlü marez,lisansız dosya yüklenmesi yasak mı?

Ücret konusuna gelince gayet makul bir ücret,diğer sistemlerin hiç para vermediği düşünülürse bu fiyat çok bile :)

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle söyliyim, sonuç olarak bizim bu yüklenen dosyalarının tümünü kontrol etme imkanımız olmayacak. elbetteki her türlü dosyalar yüklenecek, göze çok çarpanlar silinir ama biz ne de yapsak gerek marez, gerek mp3, gerek telif hakları çiğnenecek. Bu yukarda belirttiğim örneği söylemek gerekirse. dosyaları incelerken ders-notu.rar isminde dosyayın 2000 kez indirildiği gördüm. Nedir diye merak ettim içinden alakasız birşey çıktı. yasak olmasına yasak ama bunun önüne geçemeyiz. eğer bu işi bize hissettirmeden yaparsanız paranızı alırsınız. en çok önem verdiğim mp3 dosyalarının yüklenmesi. elmasgunes'in başına gelenin bizimde başımıza gelmesini istemiyorum.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer sisteminizde bunu ayırt edemezseniz hemenpaylas gibi olur sonunuz.Ama geç ama erken...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha once orneklerı vardı bazıalrı odememıştı ınşallah kalıcı ve ıyı bır sıstem olur

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önerin için teşekkürler. Bunun olmaması için elimizen geleni fazlasıyla yaptığımızı bilmeni isterim. Yinede konumuzun dışına çıkmayalım. Konumuz Ortak sistemi hakkında bilgilendirmek.

Ayrıca şunuda belirteyim sizin yüklediğiniz bir dosyayı başka birisi beğenip başka bir siteye/foruma yazarsa siz yine kazanmaya devam edersiniz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet umarım başarılı olur sistem deneme amaçlı bende üye olacağım.İşe yarayan bir program yazar linki buradan verirsek baya bir forum gezebilir.

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bir açık değil. kullanıcı siteyi zorlanmadan kullasın diesunulmuş bir özellik. 1dosya indirdikten sonra saatlerce beklememesi için. boyle birşey yapan sonrada 1kuruş alamaz :) resim dogrulama ile bunun önüne geçerim. nie hep aklınız çakallığa çalısıyo :D kullanıcılara rahatlık olsun diye resim dogrulama olayı koymadım. fakat bunu herşeyerağmen hazır tutuyorum.tek 1 tıkıma bakar yani :p

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sen bak bakalım yakında bu sistem için küçük programcıklar yazıp o programcıklarla upload ettikleri 1kblik dosyayı binlerce kez indirirler..

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsine karşı önlenlerimiz var. Tabiki illa bu tür sorunlarda yaşanacaktır.

Ayrıca Ortaklık sistemi başka bir sunucu ve farklı bir datacenter da barınıyordu. sanırım o tarafa giden kablolar koptu ya da yine telekom grevi yüzünden ulaşamıyoruz yani ortaklık kayıt sayfası açılamıyor. bunun için üzgünüm fakat bizimle alakalı en ufak bir sorun yoktur.

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortaklık sisteminin barındığı sunucuya olan tr çıkış kabloları düzeltildi sanırım. tekrar bağlantı var. ilgilenenleri bekliyorum.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ortaklığa kabul edildikten sonra üye bölümünden giriş kısmı filan yok mu?Tekrar girmek isteyince nereden girilecek?

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size verilen linkten erişebilirsiniz. Eğer linki kaybettiyseniz "iletişim" kısmından yazarak linkinizi tekrar isteyebilirsiniz. Kim olduğunu bilmiyorum ama şu an için ciddi olarak dosya yükleyen ve para kazanmaya başlayan sadece 1 kişi var açıkçası bende o tarz kişileri arıyorum. çünkü bu ortaklıktan para kazanmak kolay olduğu kadar zor da.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
download normal olsada bence upload da biraz daha hızlanmanız gerekli.Dosya yükleyip deneyecektim 18 kb ile filan yüklüyordu net koptu sonra tekrar online olup denedim dondu sonra tekrar denedim gene dondu rapidde 40 kb ile yükledim :) Upload kesin hızlanmalı bence...

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
download normal olsada bence upload da biraz daha hızlanmanız gerekli.Dosya yükleyip deneyecektim 18 kb ile filan yüklüyordu net koptu sonra tekrar online olup denedim dondu sonra tekrar denedim gene dondu rapidde 40 kb ile yükledim :) Upload kesin hızlanmalı bence...
anlık bir yüklenmeden kaynaklanmış olan bir durumdur bence. kendi bağlantımla şu an tekrar test ettim. 70-80kb/sn ile upload yapıyorum.

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam konuyu biraz upluyorum kusura bakmayın
niye bu tür siteler rapiduploder gibi bir program yapmıyor hem hızlı hem sorunsuz upload yaparız :)

Ra_eM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
üyelik sayfası neden olmuyor acaba sunucu bulunmuyor üye ol deyince

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5