İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KolayDosya Affliate - Dosyan indirilsen sen kazan

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam konuyu biraz upluyorum kusura bakmayın
niye bu tür siteler rapiduploder gibi bir program yapmıyor hem hızlı hem sorunsuz upload yaparız :)
şu an onun üzerinde çalışmaktayım. çok kısa süre içerisinde gelecek bu program.

@Ra_eM şu an bir aksaklık göremiyorum. raporlara baktığımda daha oncedende bir aksıklık olmadığı gözüküyor. aksilik için yinede özür dilerim.

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım downloadları elle ekliorsunuz.bazen eklenmior toplu halde eklenio.ama şimdilik iyi güzel sayıyor.ama admin panelinizi değiştirmenizi öneririm.mesela yüklemelerimiz kendi panelimizden yapılsın.yaptığımız uploadları görek.

Ra_eM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sayfa görüntülenemiyor
Ulaşmaya çalıştığınız sayfada sorun var ve sayfa görüntülenemiyor.

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen bunları deneyin:

www.msnbir.com Giriş sayfasını açın ve istediğiniz bilgilerle ilgili bağlantıları arayın.
Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

Internet'te bilgi aramak için Ara'yı tıklatın.
İlgili sitelerin listesini de görebilirsiniz.

HTTP 500 - İç sunucu hatası
Internet Explorer

ben böyle bir hata alıyorum kayıt olamıyorum

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Site Cıssss
Sunucu bulunamadı

www.kolaydosya.com konumundaki sunucu bulunamıyor.

* Adres yanlış yazılmış olabilir.

* Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You tried to access the address http://www.kolaydosya.com, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working.
Check that the setup of any Internet security software is correct and does not interfere with ordinary Web browsing.
If you are behind a firewall on a Local Area Network and think this may be causing problems, talk to your systems administrator.
Try pressing the F12 key on your keyboard and disabling proxy servers, unless you know that you are required to use a proxy to connect to the Internet. Reload the page.

Site Babalara Gelmiş :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5