İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kolaytatil.com

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kolaytatil.com domaini Sedo'da teklif aldı bir zaman süren pazarlık neticesinde alıcı $250 teklif etti bu durumda elime $225 geçecek. Benim alt limitim bu domain için $500 dü normalde ama şimdi kararsız kaldım. Sizce $250 ye vereyim mi yoksa çok daha ciddi teklifler gelir mi, hatta varsa teklifi olan alayım.

kacar82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain alıcısına satılır... Bana göre 10 dolar vermem başkası 1000 dolar verir... Adam vermiş 250 dolar... Ona görede 250 ediyor...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Poetbank domainin fiyatını buldun ise sat arkadaşım hiç kaçırma ....
Ama tatil ile ilgili alan adları değerli tutarsan ne olur ne eder bilemem ... Ama gönlüm satmandan yana..
İyi Satışlar

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Diğer forumdan gelen istekler üzerine bir açık arttırma yapmak gerekti. Aynı şekilde burada başlattım

Tekrar teşekkürler.

Arttırım Linki: ...........

EDIT:

Konuya gelen alakasız baltalayıcı mesajlar nedeniyle satıştan çekilmiştir. Burada yorumda bulunan, bulunacak olan arkadaşlara teşekkür ederim.

yenimakale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satma

bana göre çok çok daha değerli bir domain adı. o fiyata satmanı tavsiye etmem. mutlaka daha çok verenleri çıkacaktır. bu sadece kendi düşüncem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5