İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KolayTicaret.com satılıyor (hazır kurulu iş fırsatı)

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi:
www.kolayticaret.com

İstenen minimum fiyat:
1000$

Sitenin açılış tarihi
Mart 2004

Kategori, sitenin içeriği nedir:
E-tcaret ve web hosting hizmet satışı

Günlük hit sayısı, kaynak link:
20-25 arama motorları

Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:
Herşey dahil , mevcut müşterilerimiz çözüm ortaklarına devredilmiştir. Sıfır müşteri ile verilecektir.

Hosting dahilmidir:
1 yıllık

Banlı olduğu sponsor varmı:
yok

Banlı olduğu arama motoru varmı:
yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:
evet

Yazılım Lisans sonlanma zamanı:
limitsiz

Sitenin satışı
nda herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:
yok

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
slm pexolas,
site ön yüz olarak çok kötü durumda, sanki hiç bir zaman satış yapılmamış gibi duruyor, demo sayfası veya screen shotlar ın hiç birini göremedim, yine referanslar gibi bir bölümde eksik gözüküyor. yani şu an satışı yapılan şeyin tam olarak neye benzediğini görmek imkansız gibi. yani en azından bi tane kurulu mağaza görsek en azından değerlendirme şansımız olacak. mağaza kurulumunda kullanılan scripti siz mi geliştirdiniz yoksa oscommerce edit tarzı bi şeymi. bi de bana demo bi mağaza açabilirmisin, girip görmek uygun bulursam da hemen satın almak istiyorum. bana bu konularda bilgi verirsen sevinirim.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

sitenin pasif görünmesi konusundaki eleştirilerini çok haklı buluyorum.çünkü site zaten bir seneye yakın bir zamandır yeni sipariş kabul etmiyor. programcı ve tasarımcı arkadaşlarımın ve en nihayetinde benim askere gitmem nedeni ile site uzunca bir süre (sanırım 1 yılı geçti) atıl durumda kaldı. halen de site üzerinden sipariş verilemiyor.

e-ticaret yazılımı tamamen tarafımızdan geliştirilmiş bir kodlama olup sitenin faal olduğu dönemde iyi sayılabilecek bir performansa sahip. ama bence bugünün koşullarında devralacak arkadaşlar ciddi bir rekabet şansı yakalamak isterlerse yeni tekniklerden faydalanarak sistemi geliştirmeliler. (ajax gibi.)

web sitesi aktif olduğunu dönem içerisinde 30un üzerinde e-ticaret müşterisi çok sayıda da hosting müşterisi edindi.. ancak özellikle e-ticaret müşterilerimizin siteleri bi hevesle açılan müşteri tarafından yeterli ilgi alaka ve tanıtım bütçesi ayrılmadığı için müşteri hevesi geçince bir süre sonra kapanan türden sitelerdi.. askerlik öncesi mevcut müşterilerimizi çözüm ortağımız olarak çalışan firmalara devrettik.hosting müşterilerimizin de önemli bir bölümünü devrettik.uzun süre çalıştığımız bir kaç firma haricinde hiç hosting müşterimiz yok hali hazırda.

samimi bir şekilde konuşmak gerekirse sitenin yeni sahibine benim kişisel tavsiyem ;

1. shopping scriptine bir takım eklemeler yapıp rekabet gücünü arttırmalı
2. düşük fiyatla üç dört tane referans site yapılmalı
3. büyük bir tanıtım kampanyası ile siteye müşteri akışı sağlanmalı..

bu cevapların ilgilenen arkadaşlara da faydalı olacağını düşnüüyorum.

herkese iyi çalışmalar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
samimi cevapların için teşekkürler, şu scriptin çalışır bir halini bir yere kurmen ve demosunu görmem mümkünmü? eğer scriptin yetersiz kaldığı alanlar "detaylar" ise o kolay, hallederiz bi şekilde.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

script ile ilgili olarak PM gönderdim.

Alıcılar için bir dipnot ; ödemeyi Axess,Bonus,Maximum,CardFinans,World ve Vakıfbank kredi kartlarınız ile peşin fiyatına 12 taksit ile satın alabilirsiniz.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acil nakit ihtiyacı nedeni ile ücret 1.000 YTLde sabitlenmiştir. Bu rakamın altına inilmeyecek. İlgilenenler özele lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5