İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komedi (Rezalet)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Populermp3.com:
yahu senin site
Populermp3.com:
ne kadar çok benim siteye benziyor
Muziklerim.com:
oylemi
Muziklerim.com:
neden acaba
Populermp3.com:
):

--------------------

bişi demiyorum artık koptum gulmekten!

Z

zeynelkoc

Misafir
bana da mp3lerim.com scripti çok güzel çalayım mı diyor

ne yüzsüz insanlar var ya

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Kendi Çapında Eğleniyor İşte :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hah alttakı yazı bıle aynı :)
sonucda yapımı kolay mai mp3 portaldan cevrılmış geliiştirilmeye açık bi script yannız muıklerım.com unkınde pop up açıyor ayrı diğerınde yok :)

S

Senbul

Misafir
Kaynagını goruntuleyip bakıncada hiçbir seye dokunulmamıs.css dosyasının adı bile değişmemiş.Hersey aynı helal olsun :D iyi kopyalamıs.
BU site boyle yapılmıstır herhalde
KOpyalA + YapIştR = Poplermp3 ehue :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha ne istiyorsunuz, sitelerinizi o kadar çok beğeniyorlar ki kopyalıyorlar.
Kendinizi Lacoste farzedin. İyi şeyler her zaman taklit edilir.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arena programında, adamın bi tanesi pislikten geçilmeyen imalathanesinde ki fare ve böcekler için "bunları biz mi çağırıyoruz! Kendileri geliyorlar.Hatta biz bunu araştırdık, bu böcek bir muz kabuğunun içinde taaaaaaaa Afrikadan gelmiş" demişti.
Adam artık o kadar yüzsüzleşmişki, yaptığı işi hiç yüzü kızarmadan övebiliyordu.
Hatta Uğur Dündar ve İl Sağlık Müdürü diyecek söz bulamadılar.Ne sorsalar pişkin pişkin cevap veriyordu!
O yüzden sen sinir olursun, onlar eğlenirler(!)

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) gülme krizi tutuyo :)

:) gülme krizi tutuyo :) arkadaslar su forumda baktım hangimiz gercek anlamı ile webmasterız.Rusya basta olmak üzere webmaster işine cocuk oyuncagı diyorlar ki öylede.hepimiz ki bu topic aldında yazanların cogu free script kullanıyoruz.Örnek kendi sitem: www.belist.net/index.php v.s Yani hataları basta kendimizde arayalım.Hitiniz isterse 10.000 olsun ama zengin içerik kazanır.İş free script kullanarak hazır templates kullanarak ben webmasterım diye ortada gezmek değil.Ben webmaster değilim kafama göre takılıyom eheuuu hobi..Zaten her site eskisi gibi farklı kaydet bir kac değişiklik yap olmuyo.Burdaki arkdaslar sakın yanlıs anlamasın.Bende karsıyım özellikle içerik konusunda.Adam siteyi alsın kopyalasın ama içerik olarak kaynak belirtmediği zaman asıl hırsızlık o dur.

S

Sticks

Misafir
Bossek, dogru soyluyorsun.

Eklemek istedigim cok ufak (!) bir detay vardır , o da :
Türkiye'de her ne kadar insanlarımız dijital yayın korsancılığının yasal yöntemlerle cezalandırılamayacağını düşünseler de şu anda günümüzde bu tür olaylar tek tek Mahkemeler tarafından sonuçlanıyor. Bunun yanısıra bu cezalar yeni olduğundan eski cezalar gibi "100 bin lira ağır para cezası" gibi saçma cezalarla da sonuçlanmıyor.
Hakkını gerçekten korumak isteyen, interneti bir ekmek kapısı olarak gören site yöneticisi yada sahibi tutacağı/danışacağı avukat ile istediği taktirde gerekli bilgileri edinebilir ve ne tür işlemler yapabileceğini öğrenmiş olur.

Sadece bir bilgilendirmedir, konu ile ilgili kişisel yorumlar bulunmamaktadır.

Kolay gelsin.

C

chemeng

Misafir
gerçekten çok güzel kopyalamış. zaman zaman da bizim başımıza geliyor bu tür olaylar. her ne kadar takmıyorum dese de insan bir yerde sinir oluyor.
fakat kopyalayan arkadaş bir değişiklik yapmış iki siteyi açarsanız orta tablonun boyutları farklı. bence bu bir hatadır. acil olarak düzeltilmesi gerekir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5