İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komik hale düşenler

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Komik hale düşenler

Bazen sitelerimden içerik alıp sitesine koyanları falan görüyordum da, bu tür olaya rastlamamıştım.

www.samandiram.com
www.linksepeti.tr.cx

Şu bedava site olan benim kardeşimin sitesi. Yavaş yavaş tasarım ve programlama öğretiyorum. Öğrenmesi amacıyla açmıştı. Kendisi tasarımı yapmıştı. Bir baktık samandiram.com diye bir site tasarımın aynısını geçirmiş oraya.

Birde hizmet falan veriyorum yazıyormuş :)

Çalarken atlı mı kovalıyordu acaba:
file:///D:/aaaaa.gif

A

AqiA

Misafir
Anaaa.
Samandıra hemen şurası :) Bana 5 dakika uzaklıkta. Gidip çekeyim kulaklarını :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Web tasarımı yapıyorum demiş. Kendi tasarımını yapsın ondan sonra başkalarına yapsın :)

M

modachat

Misafir
asıl bomba su :

0126 561 14 63 www.partbil.com [email protected]

çalarken acelesi varmis herhalde 0216 yazacagina 0126 :)
http://www.samandiram.com/siterehberi.asp su yaziyi okudunuzmu ya bak kiziyorum boylelerine tasarimi gec almis olabilir Ama karsindaki insanlari aptal yerine koymak da ne oluyor yok tanitim filan ben boyle insanlari sevmiyorum o siteye gunde kac kisi girerki tasarima zaten sözümüz yok birde bunlar gider samandirada bazi bilgisiz kisileri kandirirlar paralarini alirlar sadece yazik ya

bu gidisle herkes kendini bisey sanacak boyle dengesiz diyorum ben ya kendi caplarinda egleniyorlar simdi bisey dicem ban yicem forumdan ondan yazamiyorum :) bu adamlar etrafta webmaster laflarini tasarim yaptiklarini anlatir bide hedef buyuk para kazanacak tanitim samandiram.com samandira rehberi yok haticem aysem fatmam ac bari haticem.com bu daha guzel olurdu en azından hatice isminde kizlari tanitirdi.

töbe töbe yazamicam daha ya agzimi bozcam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5