İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komikbul.Com Terbiyesizliği

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar Bir Ay önce Felan sitem bir kaç gün kapalı kaldı buu yüzden banner değişimini kaldırdı tamam bunda haklıydı sonra link değişim kaldırmıştı ben kaldırmamıştım gittim dedim link değişimini neden kaldırdın yaa kusura bakma felan sen sakın kaldırma ben şimdi ekliyorum ekledi bir hafta sonra tekrar kaldırmış herhalda bir yenileme var dedim bekledim ve bugün gittiğimde bir konuşma geçti aşşağiya ekledim konuşmayı buyrun (şimdi hit i iyi oldu prsinede bakmadım sanırım oda iyi oldu googlede güzelleşti hit 1000 e vurdu sanıyorki hep böyle kalacak)

Benim Taklidim Hepsi Küçük, Hepsi de Bana Hayran, Düşman Geçinir Ama Hepsi de KOLPAM:
Sen benim link i yine kaldırmışsın
Benim Taklidim Hepsi Küçük, Hepsi de Bana Hayran, Düşman Geçinir Ama Hepsi de KOLPAM:
oke dostum sen biilirsin
biraz delinkanlı olsaydın.
böyle hiçbirzaman kazanamazsın webde.
Komikbul.com:
yav bi s.... git

Teşekkürler Komikbul.Com Bu Davranışından Dolayı BRAVO

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
insanlarla böyle muhattap olup neden keyfinizi kaçırıyorsunuz ki?
bırakın kaldırıyorsa kaldırsın linkinizi. tek kelime bile laf etmeye gerek yok. adamın zaten umurunda bile değil yazısından anlaşılan. bırakın kalsın diğer taraf terbiyesizliği ile. ufacık şeyler büyüyp olay halini alıyor böyle olunca.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Evet Aslında Çok Ufak Bir Olay Ama Bu Ufak olaylar adamın kendini birşeyler sanmasını sağlıyor. hit 200 dü banner takas hileleri ile biraz hitini arttırdı. sonrada karşısındaki adamları tanımaz oldu işte bu adam hiçbirzaman kazanamasın istiyorum herkez bunun ne olduğunu bilsin.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sende onun linkini kaldıracaksın.
Ayrıca MSN'de yapman gereken işlem ise şu;
Engelle + Sil = Huzur :)

K

kategori.net

Misafir
Bu çocuk'un adı Emrah iyinette üye galiba. nickini unuttum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5