İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komiklik

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hayatımda gördüğüm net komikliklerinden bir tanesini yazayım. Bakın arkadaş ne kadar cahilce bir mesaj yazmış ne komik ve kroca değilmi :)

--------------------------------------------------------------------------------

Oncelikle belirteyim. Ben Realhackers.Net ADminiyim. Traineryou da bizim adminlerimizden biridir. Tahribat.Com da MUTTEFIK sitemizdir hek takımlarımız TAHRIBAT ınki ile birlesiktir. Simdi prensip olarak haketmeyen hiçbir siteye saldırmayız. olayın ne oldugunu bilmiyorum ama heklendiyse bisey yapmıssındır o coluk cocuk diyenlerede tek bisey soyluyorum 1998 yılında siz nette bile yokken biz program yazıyoduk. Orda bahsi gecen butun kişiler 20 yas ustu kişilerdir. O yuzden dikkat edinde Siz Dusman Kazanmayın. Eğer benim yani DesertSun® ın dusmanlıgını kazanırsan korkarımki Domainini elinden almak zorunda kalırım o siteni bi daha acamazsın o yuzden akıllı ol . hatayı kendinde ara. Bizim TR de kimseden korkumuz yok EN KRALI gelsin dusman olsun bizde bunu istiyoruz ama cesaret edebilecek kimse yok ne yazıkki

REALHACKERS.NET ADmin
DesertSun®

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5