İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

komisyonla değil sabit 10 dolar ücretle paypal bozuyorum

B

BillyJOE

Misafir
Sabah saat 8 civari 1300$'i (%4+10$) sorunsuz bir sekilde bozdurdum. Aninda hesabima gecti. Tesekkurler odevsiteleri.

M

messmedia

Misafir
pembekedi'den şaşmamak lazım, iki mesaj'a kanıp yandım diye mesajlar yazmayın.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse yanmayacak, merak etmeyin :)

ben bu işi en az iki yıl sürdürmek istiyorum, bir kerelik vurgunla bozmaya niyetim yok. ayrıca yeri yurdu belli olmayanlardan da değilim, kendimle ilgili gerekli kimlik bilgilerini transferden önce veriyorum.

M

messmedia

Misafir
pembekedi güvenilirdir, ayrıca bak odevsiteleri arkadaş nedense bozduranların bir kaç mesajı var, hattın öbür ucundan bakınca bizler aptal olarak mı görünüyoruz? ha eğer öyle ise söyle tavırlarımıza dikkat edelim.

M

messmedia

Misafir
indigo24 - mesaj sayısı 3
hknylmz - mesaj sayısı 108
BillyJOE - mesaj sayısı 10 (sabah çok daha azdı)

harika.

H

hknylmz

Misafir
bir dakika ya bana yalancımı diyorsun şimdi sana dekontumu gösteriirm. 108 mesaj var diye insanları küçümsemeyin.

ayrıca beni tanıyan tanır ödevsiteleri ile hiçbir alakam yok sadece kendisiyle para transferi yaptım ve memnuniyetimi buraya yazarak sizlerle paylaşmak istedim.

Saygılarımla
HAKAN YILMAZ

M

messmedia

Misafir
hknylmz' Alıntı:
bir dakika ya bana yalancımı diyorsun şimdi sana dekontumu gösteriirm. 108 mesaj var diye insanları küçümsemeyin.

ayrıca beni tanıyan tanır ödevsiteleri ile hiçbir alakam yok sadece kendisiyle para transferi yaptım ve memnuniyetimi buraya yazarak sizlerle paylaşmak istedim.

Saygılarımla
HAKAN YILMAZ

yok dostum ya sana demiyorum, aralarında en fazla mesajı olan sensin, ben diğerlerini kasdettim, tamam yapmıştır, bunda sorun yok ama bundan sonra sorun olmayacağı anlamına gelmez, görüldüğü gibi diğer 2 kullanıcı yeni kayıt olmuş ve mesaj yazmışlar.

H

http

Misafir
massmedia, bütün başlık boyunca sizin iyiliğinize bir görüş belirtiyor.iyi de yapıyor.
zaten işler tıkırındaysa hiç kimseyle sorun olmaz ama bu kadar irdelenirseniz herkes zarttt

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
messmedia, haksız yere itham edildiğimi düşünüyorum. "bundan sonra sorun olmayacağı anlamına gelmez" demişsin. 10.000 bozdurmadan sonra da geçerli bu durum. insanların güvenini kazanan kişiler de bunu zamanla yaptılar, tek dileğim bana da aynı zamanın verilmesi. kimse aynı gün 1000 tane bozma işlemi yapmıyor ne de olsa. ikinci kez paypal'ını bozduğum kişiler de var, onlar artık mesaj girme gereği hissetmiyor. biz Türk'lerin herhalde hiç düzelmeyecek bir özelliği bu.... hiç hatası olmayan birine çelme takma isteği... kimsenin aptal gibi göründüğünü söylediği yok... kimse de benden bozdurmak zorunda değil. bu işi uzun süredir yapan bir sürü adam var, istemeyen onlara gitsin ama lütfen kimseyi kazıklamadığım halde ortalığı bulandırmasın kimse.

P

Pco

Misafir
arkadaşlar boyle birşeyde var kimseyi suçlayamayız cunku adam daha hiç kimseyi kazıklamadı.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin çelme takma isteği yok merak etme

biz bu işi yapıp para kazanan insanlar değiliz sonuçta daha ucuza bozulması bizimde işimize gelir ama 2-3 mesajı olan adamların gelipte paypal bozdurması insanın gözüne bi acaip geliyo

ayrıca biz sadece şüphelerimizi yazdık bi ithamda bulunmadık sonuçta şüphe duymamızda en doğal şey sizinde sadece 9 mesajınız var..

S

Sporty

Misafir
Pco' Alıntı:
arkadaşlar boyle birşeyde var kimseyi suçlayamayız cunku adam daha hiç kimseyi kazıklamadı.

Dostum bunu hep yapıyorlar istersen dünyanın en suçsuz insanı ol illaki birisi çıkar çamurunu atar.. Bu işler ne yazıkki türkiyede böyle.. Diğer toplumlar için geçerlimidir bilemicem..

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu "illegal" görüntüden biraz sıyrılmak için kendimi tanıtayım, belki faydası olur:

paypal bozdurmak isteyenlere verdiğim msn adresi: [email protected]
tele.com.tr dergisi yayın yönetmeniyim. (http://www.tele.com.tr)
derginin blog'u http://blog.tele.com.tr adresine girip, oradan benim profilime tıklayıp, msn adresinin bana ait olduğunu doğrulayabilirsiniz: http://www.blogger.com/profile/760043
Türkiye'deki adresim, tele.com.tr sitesinden görülebileceği gibi, Eski Osmanlı Sokak Arıkan İş Merkezi No:30 Daire 10 Mecidiyeköy İstanbul
ABD'deki adresim: 4601 Luxberry Drive, Fairfax, VA, USA
ABD'deki telefon numaram: 001 703 732 81 22 (Doğrulamak için aramak isteyenler Türkiye'de saat sabah 10:00 iken, burada 03:00 olduğunu dikkate alsın lütfen)
CV'm de şu adreste :) http://www.tele.com.tr/ekimkaya

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en başından beri yapman gerekende buydu işte

kimsenin aklında şüphe kalmamıştır sanırım

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer paypal bozanlar bu kadar açık bilgi veriyor muydu emin değilim, ama neyse, artık bana nasıl ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. bir kerelik bir vurgun için telekomünikasyon sektörü nezdindeki itibarımızı sıfıra indirmeye niyetim yok :)

olumlu yorumun için teşekkürler h4x0r

B

BillyJOE

Misafir
slmlar messmedia oncelikle sunu belirteyimki yaklasik 2 yildir bu forumlari takip ediyorum ve az mesaj gondermis olmam hiç bir seyi etkilemez diye dusunuyorum. aciklamak zorunda deilim ama yinede icinizde suphe kalmasin diye soyluyorum ben pembekedi ile de calistim o da guvenilir bir arkadas saolsun o da cok yardimci oluyor. ben burada sadece yaptigim islemi soyledim ayni miktari pembekedi ye de bozdurdum ha odevsitelerine guvenirsin guvenmezsin bilemem ayrica odevsiteleri arkadasimizla hic bir alakam yok burada baska kimseyle olmadigi gibi. foruma az mesaj gondermek eger guven kaybi oluyorsa veya inanmamak gibi bir sey oluyorsa onu bilemem o senin dusuncendir saygi duyarim. Mesaji arttirmanin yolu da var ama gereksiz yere post gonderip forumu sisirmektense sadece gerekli yere post atmayi dusunuyorum ve bu da benim dusuncem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi