İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

komisyonla değil sabit 10 dolar ücretle paypal bozuyorum

W

web

Misafir
hahaha ekim naber ya, ben bu adami tanirim mkoy'den..
profilo nun oralarda gezerdi bu, iyi suserdir ayrica.

neyse kendimi tanitmiyayim ekim kendine yeni bir dunya acmis.

bu arkadasa guvenebilirsiniz

kahretsin benimde mesaj sayim sadece 2 :)

ekim ortagiz :p

E

eromerotech

Misafir
bugun 200 euro odevsiteleri tarafindan sorunsuz ve hizli bir sekilde bozdurulmustur. guven konusunda tereddut eden kisiler msn den arkadas ile detayli gorusevilir ve guvenilir biri oldugunu soyleyebilirim.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha bende bozdurdum 10 dk da para hesabıma gecti iyi bir arkadas tesekkurler

D

dnturkey

Misafir
500$ bozdurdum bugün. yarın da bi 500$ daha ondan sonraki günde böyle gidecem...

artık paypalın değişilmezi olacak gibi duruyor :) güven konusunda da artık kimsenin aklında bi şüphe kalmamıştır galiba..

U

username

Misafir
10 dk önce bu başlıktakı yazıları okudum, hemen msn den Ekim bey ile iletişime geçtim ve $950 lık bir miktar çok çok kısa bir sürede bozuldu (20-30 saniye :) ).
Teşekkürler.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj giren arkadaşlara teşekkürler. bir yasadışı gelir bozdurma girişimi nedeniyle bundan sonraki bozma işlemlerinde gelirin kaynağı ile ilgili bilgileri (gelir hangi siteden, adınız, soyadınız, size ulaşabileceğimiz telefon numarası vs.) gireceğiniz bir form hazırladım. bu bilgiler ancak paypal'in benden yatırılan miktarı geri alması halinde yasal mercilerle paylaşılmak amacıyla alınacaktır ve kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

D

dnturkey

Misafir
1000$ daha sorunsuz bir şekilde bozdurulmuştur.

tekrar teşekkür ederim...

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saat farkı nedeniyle beni uzun süre online göremediğinizde, para rezervasyonu için şu adresteki formu kullanabilirsiniz:

Paypal bozdurma

Artık tüm transferlerin kayıt altına alınması için tüm bozdurma taleplerini bu form aracılığıyla toplayacağım.

Bu forma girilecek tüm bilgiler gizli tutulacak, (bir ihtilaf durumunda yasal merciler hariç) üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deneme amacıyla 52$ bozdu arkadaş sadece %4 ile. sonra 450$ daha bozacaktık 10$ komisyonumuda o zaman verecektim. fakat bazı sebepler yüzünden olmadı bozma işi, ayrıca 10$ komisyon içinde problem çıkarmadı arkadaş.

güvenebilirsiniz.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi.net'i değil, iyinet forumundaki görüşleri referans gösteriyorum. admin, sizce bunda bir sorun var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi