İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komisyonlu Çalışacak Arkadaşlar Aranıyor..

B

BEBEX

Misafir
Yeni Açmış oldugumuz şirket için komisyonlu çalışacak elemanlar aranıyor.. Hangi şehirde oldugunuz önemli değil önemli olan web tasarımı yapılması için iş alıyorsunuz ve siteyi biz yapıoruz size komisyon veriyoruz bunun hakkında görüşmek için MSN den konuşabiliriz..

MSN Adresim : [email protected]

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
güzel deneme ama yanlış forum,
burda web tasarımdan anlamayan pek nadir insan vardır gibi geliyor bana ..

B

BEBEX

Misafir
deneme felan yaptıgım yok sonucta bu şekilde çalışan arkadaşlar vardır ve kimsenin parasınıda vermemezlik gibi birşey yapılmadı bu bir tekliftir.. İşine gelene...

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadığım şey aşağıdaki postta iş arıyorsun sonra birden bakıyoruz şirket sahibisin pazarlamacı arıyorsun.. :)

P

Privet1958

Misafir
Helal olsun dikkatli uyeye!!

pexolas' Alıntı:
anlamadığım şey aşağıdaki postta iş arıyorsun sonra birden bakıyoruz şirket sahibisin pazarlamacı arıyorsun.. :)

Sayin<PEXOLAS> kardesim seni tebrik edrim .
BEBEX rumuzlu arkadasin ne oldugunu,sanirim bizim gibi diger arkadaslarimizda cozemedi(Simdiye kadar)
BEBEX kardes bir karar ver artik:Is'mi ariyorsun?
Yoksa Isverenmisin?
Yoksa capinca insanlarla kafami yapmaya calisiyorsun?
Bak kardesim, eger yapmak istedigin"Geyikse",
Inanki yanlis adrestesin.
Buradaki insanlara , gerekli aciklamani bir zahmet yapta herkes anlasin kim oldugunu?
Cevabini bekliyoruz kardesim(en azindan Ben)
Saygilar.

B

BEBEX

Misafir
Evet arkadaşlar en başta yaptıgınız açıklamalar için tşk. ederim.. Şöyle bir açıklama yapmalıyım sanırım ilk yazdıgım postta iş arıyorum bölümü tam zamanını bilmiyorum ama o konuyu açtıgımda henuz bir iş yerinde çalışmıyor bari evde iş yaparım diyerek o konuyu açmıştım ve baktımki gün geçtikçe bir yere iş başilıyacağımız yok bende kendi şirketimi açtım ( fazla uzun zaman almadan) Şuanda Bursada Net Creative Interaktif Çözümler olarak hizmet vermektreyiz ve en azından amacımız sadece bursada değil diğer şehirlerden arkadaşlar vasıtasıyla iş yapmak umarım özetlemek istedigimi biraz olsun anlamışsınızdır.. ve Bu yazdıgım konu hala geçerlidir.. Herkese tşk.ler..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş bu tür adamlar bu forumda biraz zor bulunur biz şirket olaak bu tür işlerde üniversite öğrencileri kullanıyoruz ve şu anda anlaşmalı 20 nin üzerinde elemanımız var saolsunlar güzelde çalışıyorlar üniversite öğrencilerine yönel hem parttime olduğu için sana mali külfet getirmez hemde içlerinden temiz çocuklar çıkıyor biz %50 veriyoruz hem o arkadaşlara fayda hem bize yarı yarıya olduğu için kafalarında cinlik yapmıyolar güzel kazanıyorlar bizde kazanoyoruz müşterilere bir defalık bakma host satışından zaten her yıl kazanacan;)

B

BEBEX

Misafir
valla kardeş host satışım yok henuz bende biraz ondan kaybediyorum ben birde aspciyim windows reseller da pahalı linux a göre ama bakalım ileride birşeyler düşüneceğiz evet ünv. öğrencileri oyle dediğin gibi part-time çalışanlar çok ve ama bizim buranın unv. sitesi şehirin dışında günlük yol ( zaman kayıbı ) 2-3 saat bursa için kötü bir durum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5