İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komple site satın alırken nasıl bir yol izliyorsunuz?

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan adı + script + data şeklinde bir site satın almaya karar verdim ama ne kadar peşin göndereyim ne kadarını iş bittikten sonra göndereyim ya da güven olayı nasıl olacak bir türlü çıkamadım işin içinden. 1/3'ünü peşin gönderip domain transfer olduktan kalan parayı yatırıp gönderip hostinginin bilgilerini almayı teklif ettim. Daha önce bu şekilde site alanlar tecrübelerini yazarsa çok sevinirim.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEBEX ile domaine karsilik script degistirdim arkadas hic dusunmeden scripti bana msn'de gonderdi belki elindeki milyarlar degerinde birsey degildi belki bende alti ustu bir domain transfer edicektim ama dusunmeden gonderdi ve ustune birde benim aradigim fakat 1 haftadir bulamadigim bir script daha gonderdi o an dedimki kendi kendime keske elimde 2-3 tane kullanmadigim domain olsada hepsini verseydim.
guven herseyden onemli bence.
senin olayin biraz farkli gerci herseyi aliyorsun ama ben ck yeni oldugu icin kucuk bir olay ornek gosterdim

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de advertiser ile domain değişmiştim o transfer etmeden ben kayıt etmiştim adına istediği domaini, 1 tane istemesine rağmen 2 tane almıştım ama dediğin gibi küçük şeylerdi.

Ya göndereceğim para hiç önemli değil hepsini de gönderiririm ama insanın dolandırılması o kadar kötü birşey ki 1 Ytl de olsa farketmiyor. Şu ana kadar internetten abartı değil en az 10 milyarlık kazık yemişimdir o yüzden temkinli yaklaşıyorum.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dolandırılmak gerçekten kötü birşey temkinli yaklaş derim ama adamına göre ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5