İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komsu.net Satılıktır. PR 6 :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.

Komsu.net Satılıktır
tekil hit 8000 dir
PR 6

Fiyatı : 5000 YTL'dir

Satış Nedeni : Askerlik Yaklaşıor Sanal Aleme Veda Zamanı :)

S

SozVer

Misafir
him siten güzel hitide güzel özellikle Sohbet bölümüde büyük isallah bir müsteri bulursun

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sitelerden kurtulmak istityorum sen ne diyosun kardeşim bende 10 tane domain var hepğside hizmette

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhauhahauheuhuhe yıkıldım. :) (50 YTL sattım gitti) he :) komsu bence satma onu sen düzeni oturt askerdeykende işler hiç olmassa mangirlar toplanır ;) adsense çeklerini beklettir 1 sene sonra alırsın milyon dolarları ;)

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain i saticagina yonlendir sedo'ya sana 3 ayda o parayi cikarir... domain'de sana kar kalir daha ne olsun :p

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5000 ytl mi? o parayi edermi dersiniz o site :) Sitenin her tarafi bi siteden calinmiş.

Q

QuicK

Misafir
Siten güzel. Pr güzel. Hitin güzel. Ama o kadar para etmeyecegini söyleyeyim.
Themp3king bile 1500 € ya satıldıysa senin 5000 YTL istemen cok anormal. Yerinde olsam sedo'ya yönlendiririm.. Mecbur değilsen kapatmaya öylece bırak git askere. Guvendigin birisi varsa ver ilgilensin. Ona bile gerek yok aslında. Dağıtım iznine gelene kadar bırak öyle kalsın. Sonrada çarşı felan olur yaparsın birseyler..
Iyi satislar..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ben milleti analamıyorum askere gidiyorum kapatıyorum o kadar kolaymı ya emekelrinizi bir anda bırakmazk askere gidiyorsan ıssız bir adaya gitmiyorsun.. güvendiğin birnen 3 bırak yoks abile en gec siten 3 ay boşta kalır 3 ay sonra dagıtım izinlerin olacak + çarşı izinlerine cıkınca yine takip edersin askerlik sizce ıssız adamı ::p

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Quick Themp3king için cevabım şu : mp3 siteler herzaman tutulur ve hit sahibi olursun o zman binlerce siteyi o fiyatada satabilirsin yeterki mp3 siten sağlam olsun

sana gelelim teodor gösterde görem calınık yeri? ben o siteyi 1 senede yaptım her geçen ggün bir sayfa ekledim eğerki yazılar calınık dersin aldığım yazıların coğu izin alınarak ve hepside görüştüğüm arkadaşlarım.. neyse istersen msnedede görüşürüz seninle :D

arkadaşlar mesajlarınız için teşkkürler ve iyi çalışmalar

S

SempatiX

Misafir
KomsuNet benden ecard scripti aldığın zaman senden ücret talep etmemiştik... Bana dost sitelerde link verecektin... Ama scripti aldıktan bir süre sonra dost sitelerden kaldırdın... Kaldırmandan bir kaç ay sonra sana msn den anlaşmamızı hatırlattım ondan sonra sen bana kusura bakma bazılarını silerken senide silmişim felan filan dedin bir süre sonra msn den engelledin... Allaha şükür senin dost sitelere eklemene felan ihtiyacımız yok ama senin bu yanlışını, yüzüne vurmak istedim... İşini yaptırana kadar ağa işini yaptırdıktan sonra eywallah oluyor... Herkes senin gibi yapsa herkesin sitesi 8000 tekil çekip, PR 6 olur...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sempatix ben Adrenaline Dedim ve o sana dedi onun hatırına yaptın benim hatırıma değil. İkincisi Bi ecard için dostluk varsa o dostluğu s.... Ben web site ismi vermiyim ben kaç senedir link değişimi ypatığım birisiyle beni silmiş habersiz ben o adama birşey demedim demeyede hakkım yok alllah razı olsun yardımcı oldu bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım vede benim dost sitlerimde Pr 0 ollanda var kardşeim ben pr manyağı değilim millet gibi herkezede sorabilirisn dost sitelerime bak bakalım ne varmış ne yokmuş beni söylettirme. Vede o arkadaşımla hala dostluğum sürüyor ve hiç bi herzaman ne isterse istesin herzman elimden geleni yapıyorum o biliyor... İŞte siz pr le kendinizi bişe sananlardansınız ben hiç bir zaman pr için sawaş vermedim Ben pr 4 kende pr 6 ıyla dost siteydim pr 5 le dost siteydim allah razı olsun hiç bir zamn beni kırmadılar, kırsalarda senin gibi yapmıcağımı biliyorlar..

KISACA BENİ BİLEN BİLİR KARDEŞİM İYİM VEYA KÖTÜĞÜM AMA EN İYİ DOSTLUK KARŞILIKSIZ DOSTLUKTUR UNUTMA!... NE KADAR SANAL ALEM OLSADA DOSTLUK BULMAK HELE HELE SANAL ALEMDE BULMAK COK ZOR AMA SİZİN GİBİ İŞİNİ GÖRDÜKTEN SONRA DOSTLUK İSE VE İŞİMİ YAPIP SONRA BEN SİLDİM İSE Kİ SENİN GİNEDE BU YORUMA YAPMAN YANLIŞ BANADA SENİN GİBİ OLDU BEN NEDEN SÖYLEMİYORUM İŞTE KENDİNİ BİRAZ SIKMAYI BİLİCEKSİN..

NEYSE SİTE SATILIK DEĞİLDİR..

ginede ne kadar kötü yorumlar ne kadar iyi yorumlar oslada herşey için teşekkürler

iyi çalışmalar

K

kazanc11

Misafir
sakın domaini bir bakasına birakma bu devirde babana bile güvenme :D

S

SempatiX

Misafir
komsunet' Alıntı:
Sempatix ben Adrenaline Dedim ve o sana dedi onun hatırına yaptın benim hatırıma değil. İkincisi Bi ecard için dostluk varsa o dostluğu s.... Ben web site ismi vermiyim ben kaç senedir link değişimi ypatığım birisiyle beni silmiş habersiz ben o adama birşey demedim demeyede hakkım yok alllah razı olsun yardımcı oldu bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım vede benim dost sitlerimde Pr 0 ollanda var kardşeim ben pr manyağı değilim millet gibi herkezede sorabilirisn dost sitelerime bak bakalım ne varmış ne yokmuş beni söylettirme. Vede o arkadaşımla hala dostluğum sürüyor ve hiç bi herzaman ne isterse istesin herzman elimden geleni yapıyorum o biliyor... İŞte siz pr le kendinizi bişe sananlardansınız ben hiç bir zaman pr için sawaş vermedim Ben pr 4 kende pr 6 ıyla dost siteydim pr 5 le dost siteydim allah razı olsun hiç bir zamn beni kırmadılar, kırsalarda senin gibi yapmıcağımı biliyorlar..

KISACA BENİ BİLEN BİLİR KARDEŞİM İYİM VEYA KÖTÜĞÜM AMA EN İYİ DOSTLUK KARŞILIKSIZ DOSTLUKTUR UNUTMA!... NE KADAR SANAL ALEM OLSADA DOSTLUK BULMAK HELE HELE SANAL ALEMDE BULMAK COK ZOR AMA SİZİN GİBİ İŞİNİ GÖRDÜKTEN SONRA DOSTLUK İSE VE İŞİMİ YAPIP SONRA BEN SİLDİM İSE Kİ SENİN GİNEDE BU YORUMA YAPMAN YANLIŞ BANADA SENİN GİBİ OLDU BEN NEDEN SÖYLEMİYORUM İŞTE KENDİNİ BİRAZ SIKMAYI BİLİCEKSİN..

NEYSE SİTE SATILIK DEĞİLDİR..

ginede ne kadar kötü yorumlar ne kadar iyi yorumlar oslada herşey için teşekkürler

iyi çalışmalar

Komsunet kaliteni belli ediyorsun... PR umrumda degil... Yukarıdaki mesajımı adam gibi oku... Senin hiçbir şeyine ihtiyacım yok... Ama sen bir söz verdin ve işin tamamlandıktan sonra şe...sizlik yaptın... Benim burada göstermek istediğim senin bu kansızlığın... Sen kimsin ki ? Sen sitende bana link versen ne yazar vermesen ne yazar... Konuyu çarpıtıp zeytinyağı gibi üste çıkma... Mesajları okuyanlar zaten senin ne mal olduğunu anlar... Benim yazdığıma bak senin cevabına bak... Bir ecard için dostlukmuş.. Sen benim dostum olamazsın çünkü sözünde durmuyorsun karı gibi adamsın... Ben senin kara kaşına kara gözüne hasta degilim... O ecard dediğini ben çoğu kişiye kendim karşılıksız kuruyorum... Sanada Ayhan istedi diye kurmuştum sende karşılığında bir söz vermiştin sonra kıvırdın... İşte meydan çık ortada kıvır birazda herkes görsün ne kadar kıvrak olduğunu...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sempatix ileri gittiğini anlıyorsundur umarım.. Senin gibi insanlar için ağzımı bozmucam ama birdaha ağzından cıkanı kullağın duysun.. Kendini göstermek istiyorsan O kadar ağzından cıkanı biliyorsan edebiliyorsan manitör arkası bu kadar şerefli birisiysen gelirsinn görüşürüz.. Adresimiz Belli yurdumuz belli.

Adreside atıyorum pm olarak.

iyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5