İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komsu.net Satılıktır.!

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar komsu.net satılıktır. fiyat cok gelebilir :) 10.000$ 'dir neden bu kadar pahalı derseniz.. arcanılan maddi maneviyi katarsan daha fazla tutar ister ama ben böyle birşey sunuyorum.. cunku sevgi aşk üzerine açlın sitelerde her içeriği sağlayamassın ama komsu.net isimle her içeriği sağlayabilirsin. mynet gibi bir şirket yapabilirsin. demek istediklerim saten anlamak isteyen anlamıştır. Hizmetinde yaşını doldurmamış bir sitedir. Bilginize sadece sunmak istedim buraya oha ne diyosun felan sözler beklemiyorum sizlerden. teşekkürler ;)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10bin dolara çok hoş bir mekan açarım ve çok kısa sürede bu parayı kazanırım.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet zeynelkoc ciddiyim. efet bende olsaydım senin gibi düşünürdüm herhalde.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dediğim gibi herkezin bakışı farklıdır.. benim bu siteye bakışımla sizin bakışınız farklı.. farkı benimle yaşayın :) ve bu sitede ayda kazancınız 500 milyondur.! diyeceksinizki nasıl kazanıyor. bunada cevabını veriyim 2000 - 2500 tekil hiti var bunların %85 chat yapıyor bu nedemektir. sadece chat giriş verdiğinizde 100$ kazanıyorsunuz.

G

guajira

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
fiyat çok komik geldi

www.asdasdaksdjaskdjasdkas.com u kaydederim 500 siteye aylık 20$ a reklam verir sitemi uçururum boyle bir domain alacağıma

İlan veren arkadaş "ne diyorsun sen" falan demeyin demiş ama Zeynele katılıyorum valla. Komsu.net'ten daha sağlam bi domain bulup içeriğinide doldurabilecekken hangi su katılmamış zengin verirki 10.000 doları bu siteye.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim site 500 dolar kazandırıyor hesaplarıma göre. Domaini de jenerik tekilide seninkinin 2 katı arkadaşım. Veriyormusun 10bin dolar mp3indir.net sitesine ayrıca 1 yıllık hostun benden :)

Z

zeynelkoc

Misafir
alicanorg' Alıntı:
Benim site 500 dolar kazandırıyor hesaplarıma göre. Domaini de jenerik tekilide seninkinin 2 katı arkadaşım. Veriyormusun 10bin dolar mp3indir.net sitesine ayrıca 1 yıllık hostun benden :)
iyi teklif bence bunu düşün

sen komsu.net i 10.000$ a satarsın iki katı fazla hitli site almış olursun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5