İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KOntör almak için gerkenler :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İlgimi çekti bakıyım dedim kontör almak için kredi kartı kullanılabiliyormuş.Sayfaya üye olmadan gidiyorsunuz , rss yok , sayfa siteye ait bankaya yönlendirmiyor.İstenenler aynen aşadaki gibi:D

http://www.kontormatikk.com/avea.php

Bu bilgilerle bir insanın hayatını bir kere değil bi kaç kere karartabilirsiniz.Ama gel gör kontör almak için istenen bilgiler bunlar.

Gerçekten bu bilgileri siteye veriyorlarmıdır size sormak istedim:D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sertifika ile korunmayan hiçbir sayfada bilgilerinizi girmeyin. Sertifikayla korunmuyorsa sahtedir zaten.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sertifika da okadar etkili değil ama şahsen şu bilgileri veriyorsa bi insan dolandırılınca ağlamasın:D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yani yuh artık çoğun varsa kaç tane diye sormamış ama :)

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Var var ben biliyorum. Böyle sitelere bilgilerini veren akrabalarım vardı... Sonra dolandırıldıklarını, internetin çok kötü birşey olduğunu söylerlerdi birde. Eee sen dikkatli olmazsan, banka çıkışındada paran çalınabilir..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Var var ben biliyorum. Böyle sitelere bilgilerini veren akrabalarım vardı... Sonra dolandırıldıklarını, internetin çok kötü birşey olduğunu söylerlerdi birde. Eee sen dikkatli olmazsan, banka çıkışındada paran çalınabilir..

:D banka çıkışında cüzdanımı yürütmeye kalktı uyanığın biri. cüzdanı aldım iç cebime koydum aynı cepte kağıt kürek de vardı,sonra rahat edemedim arka cebime yerleştirdim.klasik bir çarpışma sahnesi sonrası elimi gayrı ihtyari bi şekilde iç cebime bi attım kağıtlar yok :D herif para diye kağıdı küreği aldı gitti.
şans eseri değiştirmesem cüzdanın yerini gidecekti o ayki harçlığım.

velhasul GeniusTurkish haklı :D

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bizim hekerler ya da botnetçilerde böyle sitelere saldırmak yerine nerde yararlı site var ona saldırır. hekle siteyi, sok botnet saldırısına. En azından hayır duası alırsın :)

asibirocker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mozilla'da bir yere bildirilince Dolandırıcılık ile ilgili yazı çıkartıyordu linki bileniniz varmı ?

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
İhbar edin böyle siteleri.

Bunlar kontör çeteleri. Daha önce yakalananlar var. Daha önceki siteleri de kapandı bunların.

Ne kadar çok ihbar o kadar hızlı sonuç...

http://www.ihbarweb.org.tr/index.html

Burada uygun kategori göremedim ama açıklama kısmına yazın uygun bir şey değerlendirilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5