İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kontör muhabbetine bak!

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce cep telefonum çaldı bi kız çocuğu aradı ve bana telefonumu açar açmaz benim 50 kontörümü ver yoksa seni savcılığa veririm dedi bende şaşkınlıkla ne kontörü diye sordum bana yanlışlıkla 50 kontör gönderdiğini bunu geri vermezsem numaramı internette her yere yazıcağını falan söyledi tahminimce 10 yaşlarında bi kız çocuğu biraz kızdım ve telefonu kapadım hemen ardından annesi aradı oda aynı geyik muhabbetini yaptı benim kim olduğumu falan sordu bende söylemedim yalnız kadının konuşması roman kadınları gibi geldi bana

anladığım kadarıyla milletten kontör kopartmanın değişik bir yolunu bulmuşlar bu şekilde gelen telefonlara dikkat arkadaşlar.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hahaha aptallar kontör avı yaparken kontör harcadıklarının farkında değiller herhalde ben senin yerinde olsan gönderiyorum diyip telefonda oyaladığım kadar oyalardım ondan sonra çabuk bana 50 kontor gonderin yoksa bir 100 kontörünüzü harcarım diye tehdit ederdim:)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Hahaha supermis benide arasinlar lutfen, ben arandikca kontor kazaniyorum :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bana yolla bi muabet edelim:D .Sende deki ben zaten savcıyım bana şikayetinizi bildirin gerekeni yapacam:p

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçende yanlış numara çevirmişler ofisteyim.
adam soruyor ekmekler nerde kaldı abi diye :)
dedim hemen çıktı 10 dk sonra orda.
telefon muhabbetleri güzeldir

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benide yunanistandan aradılar, bu kadarda yanlış çevirilmez ki :D

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya beni sabah ev telefonundan biri aradı numaraya baktım şehir dışından açtım efendim dedim adam direk efendini yesinler naber lan dedi.bende kimsin dedim.adama ali sen değilmisin dedi ve kapattı ya ne adar öküz insanlar var :)

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende milleti çaldırırımdım onlar arayınca ''baba nasılsın seni göremiyorum annemde bizi bıraktı nerdesin '' falan diyordum :D Bir keresinde herifin tekini baya kekledim adam diyor sende benim kardeşim sayılırsın birşey oldumu ara ben yardım ederim falan diyordu :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende milleti çaldırırımdım onlar arayınca ''baba nasılsın seni göremiyorum annemde bizi bıraktı nerdesin '' falan diyordum :D Bir keresinde herifin tekini baya kekledim adam diyor sende benim kardeşim sayılırsın birşey oldumu ara ben yardım ederim falan diyordu :D
Dua et baska bisey demiyorlarmis.. Malum yurdum insani cok yaratici :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benide bi kadına aradı geçen günlerde

"alo kiminle görüşebiliyorum ben?" dedi

cevap veremedim haliyle soruyu kednine sorduğu için

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 yıldır kullandığımız telefon hattını 1 yıl önce bi taşımacılık şirketi kullnıyormuş ve iptal ettirmir telekom kalktı yeni iptal edilmiş bir numarayı verdi yani bize sabahtan akşama kadar taşımacılık şirketinin sahibi nesim bey diye bizi arıyorlar 1 yıldır adamın faturalarında bile hala bizim numara varmış :)

Ama bu nesim bey gerçekten büyük adammış bi gün arıyolar nesim bize ofisini satacaktı kapora vermiştik diyolar bi gün vergi dairesinden arıyorlar vergi borçları için 4 bankadan da kredisi onaylanmış yine burayı aradılar kredinizi çekebilirsiniz diye vs.... vs... baya iyi bi vurgun yapmış gibi bu nesim bey :)

Onun sayesinde hemen karşımızda olan vergi dairesinde bi bayan çalışanla kanka olduk :) zaman zaman arıyo burayı sohbet için

Hatta bir keresinde kendi işimiz için gazeteye ilan verelim dedik parasınıda ödedik burada ilanların kayıtları telefon numaraları ile tutuluyor ilan yayınlanacak diye bekledik 2 gün geçti yayınlanmadı gazateyi aradım bana nesim bey ödenmemiş borçlarınız var onları ödemelisiniz önce dediler (yani nesim beyde aynı gazeteye bu numara üzerinden ilan veriyormuş ve baya borç yapmış gazeteye de )

Telefon sözleşmemizi faxlayarak nesime ait olmadığını kanıtlamıştık gazeteye numaranın :

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
valla yine şanslısınız
Nesim bey yine iyi. ya birde " alo selçuk parsadan la görüşecektim" diye arasalardı:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benide bi kadına aradı geçen günlerde

"alo kiminle görüşebiliyorum ben?" dedi

cevap veremedim haliyle soruyu kednine sorduğu için

:D:D sende cevap verseydin 250 gr benden vereyim

Ben yurt dışı calışıyorum bikere :D arayanlar genelde azerbeycan,rus falan oluyo.Kimi aliyi arar kimi mehmeti "ben aliyle görüşecek varmı ali" yok diyosun "ama telefonu verdi ali" diye diye yarım saat kıza dert anlatmaya çalıştım sonunda olmadı kapattım .

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Su telefon sirketlerinin insanlari dusurdugu hale bakarmisiniz.
Bu kontor olayi sadece Turkiyede mi var yoksa baska ulkeler de de varmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5