İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kontrol Dışı...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında bu yazı da konu dışı ama size bahsetmek istediğim bir film... "kontrol dışı" kanal d de şuanda yeni bitmiş bir film... kahramanlarımız arasında dünyadaki en büyük yazılım şirketinin patronu.. dahi oldugunu filmin sonunda kanıtlayan bir "dahi" ve film olma özelliğini taşıması için yardımcı olan diğer olaylar ve oyuncular...

Sanırım webmaster forumunda ne alaka oldugunu soruyorsunuz... bunu buraya yazmamdaki amaç.. benim şahsen blll amca ile özdeşleştirdiğim patronumuzun piyasaya sunmak istediği program için insanları öldürüyor ve kodları kendi yazılımında kullanmak üzere çalıyor olması... belki tam anlamıyla bir gerçeklik bulunmuyor olsada kanıtlanamıyor.. ama filmin genel anlamda hizmet ettiği konu yazılım şirketleri ve bunu tek el olarak yürüten bir şirketin neleri göze alabiliceği... yazılım şirketlerinde çalışan ve gizlilik politikasından dışarı sızmış ilk elden duydugum şeylerden bi taneside bu tip risklerin sektörde bulundugu idi.. ve gerçekten güzel bir film idi... dünyayı ele geçirmek için hekerlık yapan insanları anlatan filmlerden veya teröristlerle amerikalıların savaşını anlatan filmlerden farklıydı... bence her webmasterın veya konuyla ilgilenen ilgi duyan herkezin severek izliyeceği bir film.. herkeze bir şekilde filmi izlemesini tavsiye ediyorum....

(film tanıtımı yapmış oldugum için kötü yorumlar alabilirim veya konunun yeri çok daha farklı bi yerde olabilir.. eğer daha iyi durucağını düşündüğünüz bi yer varsa taşınması beni mutlu eder... )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5