İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Konu açamıyorum

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar siteye uzun süredir üyeyim fakat internetten para kazana konu açamıyorum
cutter, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

gibi bir uyarı geliyor neden acaba?

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yanıt verecek bi mod yada yönetici var mı acaba?

Troian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bende de mevcut yok mu yardımcı olacak birisi?

tamers_57

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen

Bende konu açamıyorum. Birde Yeni Site Tanıtımları alanına konu eklenebiliyormu. Yani kapatılmışmı benamı öyle geliyor.

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yanıt verecek bi mod yada yönetici var mı acaba?
Aynı sorun bende de mevcut yok mu yardımcı olacak birisi?
Bende konu açamıyorum. Birde Yeni Site Tanıtımları alanına konu eklenebiliyormu. Yani kapatılmışmı benamı öyle geliyor.

İnternetten Para kategorisindeki izinleri düzenledim tekrar deneyiniz.

Onun dışında hangi kategorilere konu açmaya çalışıyorsunuz da açamıyorsunuz belirtir misiniz? Bu sorun bütün kategorilerde mi var?

---

Yeni site tanıtımları kategorisi kapatıldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5