İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konu açılmıyor..

izmirliates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smf forumum var konu açınca sayfa yüklenemiyor hatası alıyorum ve konu açılmıyor neden olabilir?

izmirliates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfayı yenilediğimde ise

Oturumunuz zaman aşımına uğradığı için mesajınız gönderilemiyor. Tekrar giriş yaparak mesajınızı yeniden göndermeyi deneyin.
Mesajınızın konu başlığını yazmadınız.
Mesajınızı yazmadınız.

Hatasını alıyorum..

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
php konfigurasyonu ile ilgili bir probleme benziyor. sanki post değişkenleri ve session okunamıyor gibi. sunucu size mi ait?

izmirliates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php konfigurasyonu ile ilgili bir probleme benziyor. sanki post değişkenleri ve session okunamıyor gibi. sunucu size mi ait?

Sunucu derken hostu soruyorsanız kalitenet'e bağlıyız.

Site bir kaç kere heklendi bunları önlemek için chmodlarla oynadım onunla alakalı olabilirmi?

Cpaneldeki error loga baktığımda sources/profile.php ve sources/post.php de sorun olabileceği yazıyor onları nereden yenileyebilirim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5