İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konu dışı Protez saç Yaptıran varmı

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle kusra bakmayın Konuyu açacak en uygun yer olarak burayı buldum.
Şimdi bende pek saç yok uzaktan kel gibi görünüyorum. Acaba çevrenizde hiç protez saç yaptıran arakadaşlar varmı?
Eğer varsa
Kaça Yaparlar , Bakımı nasıl, Protez saç yaptıranlar memnunmu, Birde araştırmalarıma göre klinik masrafları felan varmış Bunlar nelerdir. Bilgilendirir iseniz seviirim tşk...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sorun genetik mi hormonal mi önce bunu araştırırsan buna göre tedavi yöntemi seçmen gerekecek çünkü. ilk iş olarak bir dermotoloğa gitmeni öneririm. ben de saç ektirmekle ilgili araştırma yapıyorum. buraya yazabiliriz.

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla dostum saç ekimini kimse önermiyor çevremde var bir kaç kişi o yüzden ben direk protez olayını düşünüyorum. en azından adam gibi bir şaç olacak örnek verecek olursa galatasaraylı suartın saçlarıda protez..

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3000 tane ektiriyorsun bunun 1000 tanesi sağlam kalıyor oda gene eskisi gibi saçlarının aynı görünmesini sağlamıyor sadece seyrek bir görüntü oluyor.
birde bu 2 yılı buluyo.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saçlar, protezin altyapısına düğümleme metoduyla ekilmektedir. Bu düğümler kullanım esnasında doğal olarak çözülüp yerinden çıkar, ve bu nedenden dolayı saçlarda eksilmeler olur. Yerine geçici olarak yeniden ekilebilinir fakat bu sürekli olmaz. Böylece saç protezi ömrünü tamamlamış olur. Tamir ücreti 100-200 usd. İstersen herhangi bir sebepten dolayı bir süre sonra hiç bir şey olmamış gibi saçını çıkarabilirsin. Var olan saçınıza zarar vermez. Sadece güreş, boks, king box sporu yapan kişiler için uygun değildir.(aşırı terlemeden dolayı) Kullanıma geçildiği andan itibaren saç protezine günlük bakımların haricinde genel bir bakıma ihtiyacı vardır. Fiyatı en düşük 600 usd en yüksek 1250 usd dir. Genelde %100 insan saçı kullanılmaktadır.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbul'da olduğum süre içinde bir tanıdığım yaptırmış. Günde 2 3 saat temizlik ve özen gösteren birşey diyordu sonradan kullanmamaya başladı verilen paraya yazık..

kartal12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 3 senedir protez saç kullanıyorum nasıl bir bilgi isteyen varsa sorular sorabilirsiniz.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şöyle bir adres veriyim bilen vardır belki Habibullah adlı üye dermatalogtur sitenin sahibi doktor : ) http://www.cilthekimi.com/sorusor/ gerekli soruları arşivlerden cıvkı çıkmış şekilde bulabilirsiniz... Soru sormak için adminin online olmasını gözlerseniz daha faydalı olacaktır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi