İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Köpekbalığı Tekniği gerçekten Kazandırıyor mu?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu işe giren adamda zaten ancak böyle forumlarda xticaret refiyle kitap satarak para kazanır. Ortada kazanılacak birşey yok. Tek yapılan xticaretten umut tacirliğiyle kitap satmak. Alan adamda 3 gün sonra aynı işe başlayacak. Ondan alanda. Ondan alanda.

Bizim millet hiç akıllanmayacak anlaşılan.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bu işe giren adamda zaten ancak böyle forumlarda xticaret refiyle kitap satarak para kazanır. Ortada kazanılacak birşey yok. Tek yapılan xticaretten umut tacirliğiyle kitap satmak. Alan adamda 3 gün sonra aynı işe başlayacak. Ondan alanda. Ondan alanda.

Bizim millet hiç akıllanmayacak anlaşılan.

bu yazını görmeyen aptallar yolunmaya mahkumdur. bırak enayiler yoluna yoluna adam olmayı öğrenirler

bu adamlara kanan kişilere sözüm: mal mısınız siz leyn? forexmiş borsaymış. özellikle forexciler donuna kadar yolacak adam arıyorlar anasının hayrına mı istiyor sizin bu kadar para kazanmanızı bu adamlar da bu işe girmenizi istiyorlar? bi düşünün len malozlar düşünün

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yav kardesim kazandıran teknik yoktur borsada olsa zaten herkes aynı şeyi yapar herkesde aynı şeyi yaptığı için kazanamaz bu sefer... öğrensin artık acemi yatırımcılar bunu böyle para kaptırmasınlar

borsacı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaşlar Borsa da kazanabilmek emek ve iyi bir teknik ister.
Borsa'da yenilgilerin nedeni, insanların hedeflerini yarıda bıraktıklarında, başarıya ne kadar yakın olduklarını bilmediklerindendir...
Borsa'da üç tehlike!

Pozisyonunuzu hedef'e varmadan bozmak!

Araştırma yapmadan yatırım yapmak!

Kısa günde aşırı kazanç hırsı!

Bunlar sizi bir av haline getirir...
Borsada kazandıran, Teknik analiz ve al-sat kararı veren sistemler mevcut Daha detaylı bilgiyi vermiş olduğum web sayfasında bulabilirsiniz.

amirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakın para verip köpek balığını almayın. bende var. 89 tl ye almıştım zamanında. tek kuruş kazanamadım..............

okirpiko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede forexte kazanmak ınanın ıddada tek macta kazanmaktan daha zor tek macta alt ust oynarsanız %50 sansınız var forezte kazanma olasılıgınız 1/2x1/2..... actıgınız pozısyon kadar :) ama forex bızım borsadan bın kat ıyı en azından satıs ta gırebılırısınız

mrkorkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
forexte inanılmaz para kaybettim ama kazandığımda oldu bütün gün pc başından kalkamıyodum:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5