İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kopya site

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yabancı bi blog daki yazıları kendi yormlarımızla kendimize bi blog açsak sorun teşkil edermi yani bir nevi türkce versiyonu olacak sitenin (resimlerin bazılarıda o siteden).Onlar bizden önce öğreniyo haberleri , köstek olmaaan türkceye cevirmeye düşünüyorum

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google botlar konuşma dili bilmediğine göre google açısından bi sorun yok bence ama copyright bakımından bişeyler olabilir...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yani işte etik açıdan ve copyright (zaten her sayfayı tastikletmesi imkansız ama...) açıdan sizce sakıncalı olurmu

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
nereden anlayacaklar sitedeki yazılarının başka bir dilde başka bir sitede yayınlandığını?
faydalı yazılarsa yapın tabii ki, insanımıza da yarasın.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yorumlarınız için teşekkürler verebildiklerime replerini de verdim:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bencede bir sakıncası yok sonucta yazılar kendi dilimize cevrilerek yayınlanacak.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer haber ise o sitedekiler zaten bir sorun olmaz. Eğer kendilerine ait makaleler ise yinede bir mail atarak kendi dilimde yayınını yapmak istiyorum diyerekten sorarsan hayır diyeceklerini sanmıyorum.

Konunun ne oldugunu bilmiyorum ama yararlı bir konu oldugunu varsayarak. :) Bir çok yabancı kaynak var çok güzel bunları Türkçe'ye çevrilmesi gerçekten hepimiz için cok yararlı olur şimdiden başarılar..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Eğer haber ise o sitedekiler zaten bir sorun olmaz. Eğer kendilerine ait makaleler ise yinede bir mail atarak kendi dilimde yayınını yapmak istiyorum diyerekten sorarsan hayır diyeceklerini sanmıyorum.

Konunun ne oldugunu bilmiyorum ama yararlı bir konu oldugunu varsayarak. :) Bir çok yabancı kaynak var çok güzel bunları Türkçe'ye çevrilmesi gerçekten hepimiz için cok yararlı olur şimdiden başarılar..

evet haberleri bize 2-3 ay sonra gelen birsürü olay var mail attım dedğin gibi siteye cevap verirlermi bilmiyorum ama.Zaten telif hakkı değilde doru olup omadı konusunda şüperlerim vardı zaten artık kalmadı:) teşekkür ediyorum cevap yazanlara

aslında birçok kişi yapacak tek konulu orjinal içerik arıyo bi pilot site seçip onla birlikte site yapasalar hem geln kişiler hemde kendileri için çok yararlı olur.Zaten proceviride bile cevrilse (pek tavsiye etmiyom ama:p) anlaşılıyo konu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5