korsan mp3 dağıtımı

F

fenerli

Misafir
imha tabiki, bu için solüsyon var ama türkiyede asfalt makinası ile eziyorlar :)
 

BerkeSandal

0
İyinet Üyesi
Katılım
7 Eylül 2005
Mesajlar
93
Reaction score
0
ya o yazıcıoğlunun gold un önenden geçemiyorum. Normal vatandaştaşın 3 katı kadar cd satıcı var.

Adım başı; "Abi cd lazım mı?" "Türk var japon var gülben sibel...." yok lazım değil diyorum bir adım sonra birisi daha "Abi CD lazım mı?"

bi kere almışım yazıcıyı elim dolu, yükleniyorlar cd lazım mı? diye yok diyorum başkası geliyo; ulan ortalıkta 'bana cd lazımmı diye soranın taaa.....' diye bağıracaktım az kalsın :)

Bir de enterasan bi olay (Türkiye için Normal) polisler köşede bekliyor. polislerin yanından değil polislerden 100 mt daha geriden baksan cd sattıkları belli ama polisler oralı değil Neden ACABA?


Bilenler bilir adamlar naıl yerler açmış içeri giriyorsun heryer cd kaynıyor. kaç tane dükkan gördüm öyle.. Bi keresinde 3el bilgisayarın üstündeki o büyük yere sordum "Polisler sıkıntı vermiyormu size? koskoca dükkan hemde ortalıkta" adam da ; "paşam o mesele biraz ince" dedi :)

bişeyler dönüyor ama.. Neydse...
 

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Kasım 2005
Mesajlar
833
Reaction score
0
Konum
de değil
bi arkadaşın abisi belediyede çalışıyor o anlattı cdleri toplamışlar her türden cd tam ezilecekken durdurmuşlar içinden biraz seçmişler zaten bir sürü cd var sonra ezdirmişler :D :D adam kendisi kullanıyor niye engel olsun ki..
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst