İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kovulan adamın intikamı

T

trgy

Misafir
Bi kere korsan cd ihbarına gememiş bunlar anca korsan cd basılan yere böyle bir giriş olur.

2.si korsan yazılım kullanmayan yerlere ilk önce uyarı gidiyor daha sonra böyle bir işlem gerçekleştiriliyor.

3.sü adam bir filmde veya dizide oynuyordu adım gibi eminim. :D

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Dedim ya düzmece yapılmış bi çekim gerçekle uzaktan yakından alakası yok. :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bilgisayarları alıp kaçıyolar puhauahuha
güzel olmuş aslında :D herkes benim gibi ubuntu kullansın sorun çıkmaz:D

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Zamanında şirketin tüm yazılımlarını lisanslı almıştım. Windows, Macromedia (şimdiki Adobe) studio, frontpage... hatta ingilizce sözlük bile lisanslıydı. 5-6 yıldır ne gelen var ne giden. Çoğaltma dışında, sadece kullananları önce uyarıyorlar. Sonra ceza geliyor. Patron rolünde oynayan bir aktör ve bu bir film.

O

Orion

Misafir
Zamanında şirketin tüm yazılımlarını lisanslı almıştım. Windows, Macromedia (şimdiki Adobe) studio, frontpage... hatta ingilizce sözlük bile lisanslıydı. 5-6 yıldır ne gelen var ne giden. Çoğaltma dışında, sadece kullananları önce uyarıyorlar. Sonra ceza geliyor. Patron rolünde oynayan bir aktör ve bu bir film.

o zaman lisans almaya gerek yok. nasıl olsa gelmeden önce uyarıyorlarsa. uyarı olursa hemen lisanslanır herşey:)

wps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bu youtube nasıl girecez yahu DNS ayarlarını bilen varmı, her zaman aynı sorun :( :dans:

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bende videouyu yeni gördüm burada cafesi olan arkadaşım var aynı böle pat diye girmişler içeri lisans kontrolü demiş avukat buyrun demiş lisanslar burda adamlar bir incelemiş :D bir pc nin ghostunu alıp hepsine atmış. 23 makinayada aynı lisansı kurmuş ama elinde 23 adet lisans var her makinanın ayrı lisansı olması gerekiyor hepsine ayrı winows kurmalıydın demişler 1 yıldır mahkemesi sürüyor bakalım ne olacak.

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hahaha videodaki adama bakin ya :D serkan o laptoplar yanlis adrese gelmis al götür diyor elamana :D

fratles

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar gerçekten bu tip baskınlar düzenleniyor ayrıca şirketlerinde korsan yazılım kullandıran patronlarıda rahatlıkla şikayet edilebileceği site bile yapıldı http://www.korsanpatron.com/ eğer korsan yazılım kullanılan bir şirketten çıkarıldıysanız acımadan ihbar edin bence :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5