İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Köye Bir Site Yapmam iStendi YARDIM

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar ben Ardahan Çıldırlıyım Kayabeyi Köyündenim Akrabalar Köyümüze bir Site Yapmamı Çoook iStiyor Bende Ne Kadar Uğraşirsam Uğraşayim Güzel Bir Görünüm içeriği Sağlam Yapabileceğim Bir Portal veya Başka Birşekilde Birşey Yapamadım Bana Birşeyler Önerebilirmisiniz Yardımda Bulunurmusunuz Siteyi Siz Dostlarımla Beraber Bitirmek isTerim.

Şimdiden Teşekkür Ederim Siteden Hiçbir Gelirim Olmayacağını Sadece Köy İçin Yapacağimi Burdan Belirmek iSterim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
mk portal kurmanının öneririm senin yaratıcığılına kalmış çok esnek haber bloğu resim galerisi dosya yöneticisi vs biir sürü olay mevcut... ücretsiz bir forum kurarak üzerine gömebilirsin portalı çok kullanışlıdır kesinlikle tavsiye ederim.. örnek bir mk portal site adresi istersen pm atabilirsin..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
geçmişi şimdiki hali fhoto galari yeter köy sitesi için bence

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben de joomla öneririm. çok dosya atarsın ama ileride genişletmeyi düşünebilirsin. komponent, modül vs. çok seçeneğin var. dil destekli yapabilirsin vs.vs.

ama köy sitesine daha hafif olmalı dersen onda da haklısın

G

Gmail

Misafir
Joomla 1.5 yada XOOPS 2.0.15 İle Hayallerini Gerçekleştirebilirsin :)

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben Karar Verdim HTML olsa Hem Daha ii Hiç Bir Korkum Olmaz Fakat Eğer sizde Birşeylerde Emeğiniz Olsun iSterseniz Çünki Bu Siteyi Gerçekten Yapmak istiyorum 3 , 4 dilde çeviride yaptıracağım o işi babam yapacak bana lazım olan şeyler.

Ziyaretci Defteri
Resim Galerisi Scripti
Haber Sayfası
Birde Ana Sayfaya Orta Haber Gibi birşey?

Varsa Elinizde Upload Ederseniz Benim için Daha iyi Olur Şimdiden Teşekkürler. Bu Siteyi 3 , 4 Haftada Bitirmek istiyorum.
inşallah bu vesile ile yakında köy derneğimizide açacağız.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ben Karar Verdim HTML olsa Hem Daha ii Hiç Bir Korkum Olmaz Fakat Eğer sizde Birşeylerde Emeğiniz Olsun iSterseniz Çünki Bu Siteyi Gerçekten Yapmak istiyorum 3 , 4 dilde çeviride yaptıracağım o işi babam yapacak bana lazım olan şeyler.

Ziyaretci Defteri
Resim Galerisi Scripti
Haber Sayfası
Birde Ana Sayfaya Orta Haber Gibi birşey?

Varsa Elinizde Upload Ederseniz Benim için Daha iyi Olur Şimdiden Teşekkürler. Bu Siteyi 3 , 4 Haftada Bitirmek istiyorum.
inşallah bu vesile ile yakında köy derneğimizide açacağız.

arkadaşım yukarda gereken linki verdim sana

www.mkportal.gen.tr den iindirip iki dakikada kurabilirsin.. bence işini fazlasıyla görür..

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
HTML olsa daha iyi olur diye düşündüm. portal ile pek uğraşamiyorum.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sade html kodları ile dinamik sayfa yapamazsın.. kendi portalımı oluşturucam dersen çoook uğraşmak zorunda kalırsın

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
baba HTMl sayfanın içerisinde Haber Scripti Koysam
Menüyede Zaten resim Galerisi + Ziyaretci dEfteri
Koysak Tamamdir iş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5