İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"kral oyun" kelimesinde ilginç bi an :D

newfolder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar "Kral Oyun" bildiğimiz gibi çok rekabet edilen bir kelime ve dolayısıyla Türkiyede çok aranıyor..

"Kral Oyun" 'da oyunfx.com 'un kraloyun.com 'u geçtiğini gördüm sanırım sandığımdanda fazla rekabet varmış ilginç :rolleyes:

Aslında kraloyun.com link değişimi yapan bir site değil ama tüm dizinlerde ve site tanıtımları bölümünde genellikle flash oyun'lar kategorisinde ilk olarak kraloyun.com tanıtılır bundan dolayı bile çok fazla backlink aldığını sanıyorum bunu sizinle paylaşmak istedim..

(kraloyun.com yada oyunfx.com benim değildir sadece ilgincime giden bir konuyu paylaşmak istedim.) keşke benim olsa :p

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KRALOYUN.com En Kral Oyun Sitesi | Bedava Oyunlar
Oyunlar KralOyun.com Kral Oyun Sitesi. Flash Oyunlar ve Macera Spor Zeka Beceri 2 Oyuncu Oyunları.
www.kraloyun.com/ - 28k - 14 Nisan 2007 - Önbellek - Benzer sayfalar
Uzun Topuk - Beceri Oyunu - www.kraloyun.com/2088-uzun.topuk.html
Matrix intikam - www.kraloyun.com/2117-matrix.intikam.html
Çocuk - www.kraloyun.com/index.php?nav=kategori&cat_id=11
Peri peri - www.kraloyun.com/2113-peri.peri.html
www.kraloyun.com alanından daha fazla sonuç »
Oyunfx.com | kral oyun kraloyun kral oyunlar kral oyunları kıral ...
Türkiye'nin en kral oyun sitesi açıldı. kral oyun kraloyun kral oyunlar kral oyunları kıral oyunlar en güzel oyunlar en kral oyun en kral oyunlar en yeni ...
www.oyunfx.com/ - 48k - 14 Nisan 2007 - Önbellek - Benzer sayfalar

2. gözüküyor bende

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer gmail oturumu açtıysanız farklı değerler çıkabilir büyük ihtimal ondan üstte çıkıyor sende..

D

d-l-n

Misafir
Arkadaşlar "Kral Oyun" bildiğimiz gibi çok rekabet edilen bir kelime ve dolayısıyla Türkiyede çok aranıyor..

"Kral Oyun" 'da oyunfx.com 'un kraloyun.com 'u geçtiğini gördüm sanırım sandığımdanda fazla rekabet varmış ilginç :rolleyes:

Aslında kraloyun.com link değişimi yapan bir site değil ama tüm dizinlerde ve site tanıtımları bölümünde genellikle flash oyun'lar kategorisinde ilk olarak kraloyun.com tanıtılır bundan dolayı bile çok fazla backlink aldığını sanıyorum bunu sizinle paylaşmak istedim..

(kraloyun.com yada oyunfx.com benim değildir sadece ilgincime giden bir konuyu paylaşmak istedim.) keşke benim olsa :p

Diger kategorilerde örnek veriyorum "sohbet" kelimesinde insanlar birbirini geçerken "kral oyun" kelimesinde neden gecemesinlerki ? domainde kral oyun kelimesinin keywords özelliginden dolayı üst sıralarda cıkmak avantaj olabilir.ama bazen domainde "kral oyun" da yazmasına gerek yoktur.Diger optimizasyonlar veya spamcılar sizden bu konuda üstün olabilir ve sizden önde cıkabilir. Ne zamanki internette kişisel web sitelerinin isim haklarına yeni kanunlar gelir ve google bu konuda büyük bir proje yapar o zaman bu konu gerçekten yararlılıgını göstermiş olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5