İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi kartı aranıyor (Komisyon ile)

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Dreamhosttan 19.90 Dolarlık bir paket almak için kredi kartına ihtiyacımız var bulan arkadaşa 19.90 Dolar + 5 YTL komisyon ödenecektir ilgilenenler Ö.M ile ulaşabilir

Ekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DreamHost PayPal aliyor, kimse kart numarasini vermez ama PP ile senin icin odeme san$i daha yuksek.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de kimse vermez kredi kartini. Arabanın anahtarını tanımadığın birine verir misin?

K

kolcu

Misafir
bir de biz alabilsek; kredi akrtıyla alamayanalr da var :))

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanal kart verilir neden verilmesin? hoş ben vermemde :) birisi senin adına sipariş versin giriş şifrelerini sana ulaştırsın...

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar zaten kredi kartı numarını istiyorum demedim ben size havale edeceğim siz kredi kartınızla bana dreamhosttan reseller alacaksınız

blade78: Adam gibi konuş

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama once siparis vereceksiniz diyosun once havale yapman lazim bende :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şunumu anlıyorum bu konuşmalarda DreamHost kredi kartı ile alış veriş yapılmazmı demek isteniyor acaba bilgimiz olsun ?

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eee gelecek sene dreamhost otomatikman sozlesmeyi uzatacak ve kredi kartindan tum hosting parasini ucuzluk olmadan ($120 civari) cekecek... Bu konuda ne yapmayi dusunuyorsunuz?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sartlar var sanal kart yok 1 2. si normal kredı kartı ıle alacaksın kart bılgılerını form ıle doldurup amerıkaya faxlayacaksın 1 gun bekleyeceksın acılcak ben kullanıyorum 7-8 aydır super ama kredı kartı bılgılerımı kaldırdım ıcerıden ıptal ettırcem son 1 hafta kala yenı kredı kartınla bı hesap daha acacam boyle yapın fax gondermezsenız kesınlıkle acılmaz 10 gun ıcınde hesap ıptal edılır ve para gerı atılır bılgınıze (dreamhost yetkılısı degılım tek amacım rep++ :D)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sartlar var sanal kart yok 1 2. si normal kredı kartı ıle alacaksın kart bılgılerını form ıle doldurup amerıkaya faxlayacaksın 1 gun bekleyeceksın acılcak ben kullanıyorum 7-8 aydır super ama kredı kartı bılgılerımı kaldırdım ıcerıden ıptal ettırcem son 1 hafta kala yenı kredı kartınla bı hesap daha acacam boyle yapın fax gondermezsenız kesınlıkle acılmaz 10 gun ıcınde hesap ıptal edılır ve para gerı atılır bılgınıze (dreamhost yetkılısı degılım tek amacım rep++ :D)

sağol.Ama üzücü haber :( sanal kart var diye biliyodum bende alamıyorum ozman

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5