İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kredi kartı ile ödeme alan şirket ?

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartı ile ödeme alan natro gibi güvenli ve host paketini kendimizin oluşturabildigimiz bir şirket warmı arkadaşlar ?

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır isimtescil yada natro gibi türk şirketleri olması lazım gavura para yedirmem :D

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartı ile ödeme

kredi kartı ile ödeme alan natro gibi güvenli ve host paketini kendimizin oluşturabildigimiz bir şirket warmı arkadaşlar ?

Merhabalar

Natro piyasanın en iyi firmalarından biridir ama bizde sonuçta Natro gibi Türkiye Telekomünikasyon Kurumundan belgeli ve bütün işlemlerini 3D Secure güvencesinde kredi kartı ile yapan bir firmayız , web sitemizdeki paketleri inceleyebilir veya kendinize has özel paket oluşturabilirsiniz ayrıca bu paketin ödemesini Access veya bonus kartınız varsa 12 ay taksitlede alabilirsiniz.

Saygılar

Tuba Bilişim Ltd Şti

www.tuba.net.tr

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Natro piyasanın en iyi firmalarından biridir ama bizde sonuçta Natro gibi Türkiye Telekomünikasyon Kurumundan belgeli ve bütün işlemlerini 3D Secure güvencesinde kredi kartı ile yapan bir firmayız , web sitemizdeki paketleri inceleyebilir veya kendinize has özel paket oluşturabilirsiniz ayrıca bu paketin ödemesini Access veya bonus kartınız varsa 12 ay taksitlede alabilirsiniz.

Saygılar

Tuba Bilişim Ltd Şti

www.tuba.net.tr

1000 MB alan 150 ytl ben ptt ile uğraşmamak için kredi kartı ile alıcam diyorum senden alıcagıma ptt ile uğraşırım 20 gb alanı 20 ytl ye verende war hı ?

stray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle işinizde başarılar.Fakat zirvetech burda doğru söylüyor.Kredi kartı işin içine girince fiyat artıyor mu yani

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartı ile ödeme

Öncelikle işinizde başarılar.Fakat zirvetech burda doğru söylüyor.Kredi kartı işin içine girince fiyat artıyor mu yani

Merhabalar

Evet arkadaşımızın dediği gibi 20 GB alanı 20 YTL ye veren yerlerde var ama birde şu var , Natro veya benzeri yani bu işi iş edinmiş ve Belgesi ile yapan firmalara bir bakın ltf acaba bu fiyata hizmet veren varmı , kurumsallaşmış bir firmamı , gecenin 03.00 ünde aradıgınızda cevap alabiliyormusunuz , bunları bir araştırdıktan sonra evet fiyat önemli ise tabiki insanların seçme özgürlüğü her zaman var.Ama işin içine kredi kartı girince tabiki fiyat arttıranda var arttırmayanda , bankalar sonuçta 12 ay taksite %16 gibi korkunç bir faiz alıyorlar , bunu ekleyende var eklemeyende.

Saygılar

KozHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, isteğinize uygun paketi kendiniz seçebilirsiniz.Ayrıca kredi kartı ilede ödeme alıyoruz.Bunun için [email protected] adresini msn'e ekleyin görüşelim.

Saygılar...

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 MB alan 150 ytl ben ptt ile uğraşmamak için kredi kartı ile alıcam diyorum senden alıcagıma ptt ile uğraşırım 20 gb alanı 20 ytl ye verende war hı ?

size teklif veren firmayı karalamaya ne hakkınız var?
natro acaba destekte tuba.net.tr kadar oluyormu en azından tuba.net.tr ekmeği için bunu yapıyor.
ya natro kara parayı çeviriyor.
Destek departmanlarını ararsın hı hı hı hı sorun sizde derler kapatırlar.
Size bu gibi firmalar lazım natro turkticaret gibi alında aklınız başınıza gelsin milletin ekmeği ile oynamayın yakışmaz.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman klasın wazgeçtim :S

ayrıca kredi kartı ile almayıda beceremezsiniz siz kalsın diyecezksiniz klasın değil w harfi türkçe alfabede yok vazgeçtin olacak karalamak yerine Dil Bilgisi dersi alınaa veya kitapçılardan ders kitabı alıp sonra milletin firması ile dalga geçin...

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kimse ile dalga geçmedim ayrıca 28 harfli alfabenle türkçeyide bana sen öğreticek degilsin :) nokta..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5