İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi kartı ile ödeme almak için önerileriniz

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
firma değilim, sanal pos alma imkanım yok.

paypal'ı araştırdım. fakat, paypal hesaba çok fazla para transferi olduğu zaman paraların nereden ve neden geldiğinin belgelenmesini isteyebiliyormuş. (ürünlerin kargo fişlerinin scan edilmesi vb.) bu sebeple paypal'ı seçenek olarak göremiyorum.

para transferleri konusunda sorun çıkartmayacak ve en önemlisi bozdurmak istediğim zaman zorluk yaşamayacağım, türk veya yabancı bu hizmeti veren firmaları yazar mısınız?

paypal hakkında eğer bildiklerim yanlış ise, hesabın dondurulma olasılığı çok düşük isede belirtirseniz sevinirim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
2checkout hakkında forumda ki yazılar baya eski yazılar. genelde olumlu söz edilmiş, eğer hala aynı şekildeyse denemeye değer gibi gözüküyor.

eğer siz 2checkout kullanıyorsanız veya 2checkout kullanan biri şu soruları cevaplayabilir mi?

1- kayıtta alınan ücret 1 kereye mi mahsus?
2- banka havalesi ne kadar sürede geliyor?
3- havale istendiği zaman kayıtta alınan ücret dışında başka ücret kesimleri oluyor mu?

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- kayıtta alınan ücret 1 kereye mi mahsus?
2- banka havalesi ne kadar sürede geliyor?
3- havale istendiği zaman kayıtta alınan ücret dışında başka ücret kesimleri oluyor mu?

2CO daha once kullanmistim artik kullanmiyorum. Pek olumlu izlenim birakmadi bende. Cok fazla chrageback yaptilar benden, sonra paypale gectim.

-kayitta alinan ucret bir kerelik
-havale sureleri tam aklimda degil ama 15 gunde birdi sonra haftada bir yaptilar sanirim. (500$in altindaki islemler icin 30 dolar kesiyorlar)
-Burdaki bankada ucret kesebiliyor 20 30 ytl bankasina gore degisir.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir aralar türk bir firma vardı paypal tarzı çalışan, ismini hatırlamıyorum ama, bir araştırır istersen.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bu konuda en iyi paypal paypalla çalışmanız en iyisi

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
paypal'da hesabınıza el koyulduğu oldu mu hiç? bazı yerlerde bu tarz yorumlar okudumda.

hesaba gelen paralar, bir web sitesinin üyelik ücretleri aitları (arkadaşlık sitesi değil, e-ticaret sitesi) olacak. herhangi bir illegal para transferi olmayacak yani.

fakat ay içerisinde 14$ ve 20$ olmak üzere iki farklı mebladan ortalama 50-100 tane farklı farklı ödeme gelebilir.

küçük fakat çok fazla ödeme geldiği zaman paypal hesabı incelemeye alabilir mi? eğer alırsa ödemelerin legal olduğunu ispatlamam için ne gibi belgeler ister?

hepinize teşekkürler bilgiler için.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal'da hesabınıza el koyulduğu oldu mu hiç? bazı yerlerde bu tarz yorumlar okudumda.

hesaba gelen paralar, bir web sitesinin üyelik ücretleri aitları (arkadaşlık sitesi değil, e-ticaret sitesi) olacak. herhangi bir illegal para transferi olmayacak yani.

fakat ay içerisinde 14$ ve 20$ olmak üzere iki farklı mebladan ortalama 50-100 tane farklı farklı ödeme gelebilir.

küçük fakat çok fazla ödeme geldiği zaman paypal hesabı incelemeye alabilir mi? eğer alırsa ödemelerin legal olduğunu ispatlamam için ne gibi belgeler ister?

hepinize teşekkürler bilgiler için.
Paypal ve benzeri sirketler odeme yapan sikayet etmedigi surece legal mi degil mi bakmaz. Bende hic problem olmadi bugune kadar. Gerci ben KK ma istemiyorum odemeyi havale yaptiriyorum, su ana kadar problem yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5