İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi kartı ile ödeme almak?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yapılması imkanı sunmam gerekli. Sanalpos alma imkanı şu an için yok, paypal'ın kredi kartı ile ödeme ile alakalı bir yardımcılığı vardı sanırım ama emin değilim?

kendi adıma sanal pos almadan, kredi kartı ile ödeme nasıl alabilirim? komisyonlar nasıl oluyor?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 1 hafta önceye kadar böyle bir sistem arıyordum araştırdım bir kaç yeri.. henüz karar vermedim ama pm at istersen bi görüşelim beraber arayalım :)

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
paypalda var o hizmet dediğin gibi ödeme kısmının alt bölümünde paypal hesabı olmayanlara kredi kartı ödemesi seçeneği sunuyor ancak ingilizce senin hitap ettiğin kitlenin dili ingilizceyse çok rahat kullanabilirsin paypalın sistemini.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal business hesabı açarsa % 4 gibi komisyon alıyor. kullanıcıların üye olmasına gerek yok. www.netistanbul.com da kullanıyorum. bakabilirsin..

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malesef yurt dışında bu tür imkanlar çok iken Türkiye'de online ödeme sistemlerine tek bir tane bile alternatif yok. İlla ticari sicil belgen olacak. odeme.com.tr vardı bankalar tarafından pos'larına el konuldu diyorlar ama, sanırım şu ç.c.k p.rn. sundan yakalanan doktor ile bir ilişkileri vardı o yüzden ödeme sistemlerine el konuldu. Yurt dışından böyle bir ödeme sistemi kullanmak istiyoranız

www.paypal.com
www.2checkout.com
www.worldpay.com

gibi siteler işinizi görür. paypal.com'dan ödeme almayı düşünürseniz eğer ödeme trafikleriniz yoğunsa şunada dikkat edin. Son günlerde paypal bir çok kişinin parasına el koyuyor. "Bu paralar nereden geldi" diye. Ve bunu ıspatlaman içinde hesabını dondurup kartından para çekilen kişinin adresine gönderdiğiniz kargo faturalarını istiyor.

Birde www.paradol.com diye birşey var paypal için alternatif diyorlar ama ben tam incelemedim. İsterseniz inceleyin.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Peki şimdi ben Rusyadayım ödeme Türkiyeden yapılması gerekiyor. Ülke farkı oluryormu komisyonlarda yada farklı komisyonlarmı uygulanıyor

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sınır dışı ödemelerde genelde şirketine göre değişmekle beraber %1 civarı ek komisyon uygulanır.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Malesef yurt dışında bu tür imkanlar çok iken Türkiye'de online ödeme sistemlerine tek bir tane bile alternatif yok. İlla ticari sicil belgen olacak. odeme.com.tr vardı bankalar tarafından pos'larına el konuldu diyorlar ama, sanırım şu ç.c.k p.rn. sundan yakalanan doktor ile bir ilişkileri vardı o yüzden ödeme sistemlerine el konuldu. Yurt dışından böyle bir ödeme sistemi kullanmak istiyoranız

www.paypal.com
www.2checkout.com
www.worldpay.com

gibi siteler işinizi görür. paypal.com'dan ödeme almayı düşünürseniz eğer ödeme trafikleriniz yoğunsa şunada dikkat edin. Son günlerde paypal bir çok kişinin parasına el koyuyor. "Bu paralar nereden geldi" diye. Ve bunu ıspatlaman içinde hesabını dondurup kartından para çekilen kişinin adresine gönderdiğiniz kargo faturalarını istiyor.

Birde www.paradol.com diye birşey var paypal için alternatif diyorlar ama ben tam incelemedim. İsterseniz inceleyin.

www.2checkout.com 3d security şeklinde ödeme kabul etmekte yani dolandırıcılık sorunları yaşamazsınız. Örnek vbseo.com üzerinde kurulu sistem 2checkout gayet kullanışlı komisyon aldıklarını biliyorum ama komisyonsuz başka bir alternatifte yok gibi.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Peki arakdaşlar ben paypalın yabancısıyim! Diyelim paypal hesabım var bu hesabımda parada var !:) bu hesabımdaki parayı istediğim banka hesabına trasfer edebiliyormuyum!!?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5