İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi Kartı ile paypaldan para gönderemiyorum.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Kredi kartlarımı kullanarak paypal göndermek istiyorum ama aşağıdaki mesajı alıyorum.

This payment cannot be funded with a credit card at this time.

hesap verified kartlar tanımlı ama halen anlayabilmiş değilim.

Bu sorunun sebebini nedenini bilen varmı acaba
?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelleme olarak yazıyorum 2 secenek olabilir bırı suan paypalda sorun vardır 2.si sanal kart ise bazen hata verıyor banka yuzunden oda 2sinden bırı

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amerika'da olmayanlarda arada olan bir problem, genelde bir süre sonra düzeliyor. *

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Böyle bir durum arkadaşın da başına gelmişti bugün.. Yeni hesap açtı, verified yaptı (Paypal parayı çekti hesabından), ama para gönderemedi...

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda aynı sorunu yaşıyorum paypal a mail attım açtım azımı yumdum gözümü..

X

Xman

Misafir
Paypalla ödeme kabul eden yerlere kredi kartınızdan ödeme yapabilirsiniz ancak normal paypal gönderir gibi hesapta paypal yokken karttan x arkadaşınıza paypal gönderemezsiniz bu bi sorun değil paypalın uygulaması ;)

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paypal yokken karttan x arkadaşınıza paypal gönderemezsiniz bu bi sorun değil paypalın uygulaması

dün buna benzer bir ödeme yaptım. paypaldaki miktar yetmedi ve kredi kartından tamamladı ( direk send moneyden gönderdim)

Bazı kartlarda yurt dışı kullanım kapalı olabiliyor ,bankayı arayıp açtırmanız gerekir diyecem ama kapalı olsa verifed yapamazdınız!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5