İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi kartı iptali ve paypal komedisi

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar öncelikle paypal bölümüne yazmadım.Çünkü bazı arkadaşlarımız orada sırf para değişimi oluyor diye görmezden geliyorlar.

Olayı anlatayım paypal 1.95 $ çekiyor bildiğiniz gibi belli periyotlar içersinde bende bu çekimlerden birinde yanlışlıkla başka numara istediğini düşünerek 3 kere şifreyi yanlış girdim ve sonuç olarak kredi kartını paypal artık kabul etmiyor.

Daha sonra forumda bazı arkadaşlarında aynı şey başına gelmiş ancak mail atıp düzeltmişler bende aynı şeyi yapmayı düşündüm maili yazdım.Ama sonuç hüsran çünkü paypal büyük ihtimal ya benim ip'ye yada Türkiyedeki tüm iplere yardım contact kısmını devre dışı bırakmış yani herşey var yazıyorsunuz gönder dediğinizde size 5-6 dilde tekrar deneyin gibi bir mesaj çıkarıyor.

Normal şartlarda bana göre paypalda bu sorun ancak bir gün yaşanabilir.Bir haftadır bu sorun olunca fikrim önceden bellirttiğim olaya döndü sanırım ülkemizden gelen şikayetleri direk o sayfaya yönlendiriyorlar.

Şimdi oturup help,service,paypal vb. tüm mailleri denedim hepsinden otomatik cevap olarak contact bölümünü kullanın diye bir mail geliyor.Sizin bildiğiniz farklı bir mail veya farklı bir iletişim yönetimi var mı?Paypalda kredi kartı olmadan gelen veya giden para onayı verilebiliyor mu?Birde acapa proxy ile ip değiştirsem contact gönderebilir miyim?Bazı yabancı siteler vardı ip gizleyen onları bilen yazarsa sevinirim.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Belirli periyotlarla 1.95 çekmez ki. Kredi kartı eklediğinde çeker o fiyatı. Yeni bir hesap açıp bir 1.95 çektirmelisin ve sonra o para geri yollanır..

Balkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%100 hatalı olan taraf sen iken bu durumu "komedi" olarak yorumlaman komik

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
%100 hatalı olan taraf sen iken bu durumu "komedi" olarak yorumlaman komik

Sen iyi okumadan yazmışsın galiba benim komik olarak adlandırdığım kısım paypalın contact bölümün çalışmaması,hatalı olmadığım konusunda birşey yazmadım.

the_alorak;

Bende senin gibi sanıyodum.Yani ilk eklediğimde çekilmişti 1.95 sonra işte yine çekilmeye çalışınca hep bunlar başıma geldi.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de Türkiye'deyim ve herhangi bir kısıtlama ile karsılasmadım simdiye kadar.

S

serkanus

Misafir
Kraliste eğer sorun yaşıyosan ve Türkiye'den olduğu için olduğuna inanıyosan proxy kullanarak deneyebilirsin hakkaten Türkiye için mi genel mi senden dolayımı

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende mail gönderdim sorunsuz bir şekilde iletildi vede sorunumu çözdüler.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kraliste eğer sorun yaşıyosan ve Türkiye'den olduğu için olduğuna inanıyosan proxy kullanarak deneyebilirsin hakkaten Türkiye için mi genel mi senden dolayımı

Bende onu anlamaya çalışıyorum işte.İp gizleyen ingilizce güvenilir site var mı?Ayrıca üyelik girişi yapmadanda mail atamıyorum.Garip geliyor bana hala.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5