İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi kartı sahiplerine Danıştay'dan iyi haber

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gazetelere göz gezdiriyorum..kredi kart sahiplerine iyi haberler var..özellikle;
k.k dan alınan yıllkı ücretler Danıştay tarafından rededildi..detaylar için; http://www.sabah.com.tr/eko88.html

Merhaba,
Bilgilendirmen için teşekkür ederim. ancak bu kart parası iadesi için tel açınca kart masrafı cıkıyor adamlar 30dk bekletiyorlar. sonra 2-3gün sonra tekrar arıyorsun ne oldu diye çözüm ben ödedim kart ücretleri ve dedim lanet olsun alın sizde kalsın. yalnız fazla kartlarımı iptal ettirdim biliyorsunuz bankaların müşterilerine gerekli gereksiz kart gönderme alışkanlıkları var.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Artı bilmediğiniz bir şey daha var eğer sözleşmeniz de size o kart bedelini size imzalatmışlarsa Geçmiş Olsun...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kredi kartı ücretini geçtim, hesap işletim ücreti saçmalığından kurtulsak yeter...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5