İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi Kartı scripti

LeroanZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir sitem var ve bazı ürünlerim var ben bu siteye bir kredi kartıyla alışveriş imkanı tanımak istiyorum nasıl yapabilirim ?

LeroanZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ?
sanal pos için bankaya gitmek gerekiyor değil mi ? peki prosedürler nelerdir ?

LeroanZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır, sadece kendime özgü ürünlerim var ve internet üzerinden satmak istiyorum, bunu kredi kartıyla veya başka bir yolla sanal yoldan satın alma işlemi olamaz mı ?

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Garantinin pos sistemini kullanabilirsin, fakat vergiye tabi olman gerekiyor.
yoksa satış yapman yasal olmaz.

insideman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pos sisteminde yapılan her işlem için fatura kesmen gerekiyor dolayısıyla şirket olmak gerekiyor.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
www.paypal.com üye olarak bu hizmeti kullanabilirsiniz. Veya ürünlerinizi gittigidiyor.com adresindende satabilirsiniz linkleme yaparak. Yalnız kendi siteniz üzerinden yapmak istiyorsanız paypal en ideali bence.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyor, nevaria, sahibinden tarzı siteler aracılığıyla ürünlerinizi satmanız sizin için en uygunu gibi, sanal pos almak için öncelikle şirket olmak ve ardından bankalara başvurmak gerekiyor, ilan verebileceğiniz bu siteler ise sizden % 10 civarı bir kesinti yapacaklar, vergi ve komisyon içinde, en ideali bu amatör satıcılar için.

gencsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki

bu sanal pos sistemini kullanacaksan illa seninde kredi kartın olmalımı yoksa o bankadaki hesabınımı kullanacaksın ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5