İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kredi kartı sistemi ?

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana bu mesajı gönderdi nedir bu tüm işlemlerimi kapattı ikobo.com

Important. Please read carefully.

We apologize for the inconvenience, but you cannot currently send or receive money. Although you may log in to your account, you will not be able to send or receive money until you have verified some information.

To remove this limitation on your account, please complete the form located here.

After the form is submitted, your account will be reviewed and you will be contacted within 24 to 48 hours.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gokhankar' Alıntı:

We apologize for the inconvenience, but you cannot currently send or receive money. Although you may log in to your account, you will not be able to send or receive money until you have verified some information.

To remove this limitation on your account, please complete the form located here.

After the form is submitted, your account will be reviewed and you will be contacted within 24 to 48 hours.

Önemli.Lütfen dikkatli okuyunuz

Bu sıkıntıdan dolayı özür dileriz, fakat geçici olarak para alıp gönderemezsiniz.
Hesabınıza girmenize rağmen siz bazı bilgileri onaylayana kadar para alıp gönderemeyeceksiniz.

Hesabınızdaki bu sınırlamayı kaldırmak için lütfen burada bulunan formu doldurunuz.

Formu onayladıktan sonra hesabınız gözden geçirilecek ve sizinle 24-48 saat arasında iletişime geçilecektir.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gokhankar' Alıntı:

naptın da boyle bir olay oldu ikoboda

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alla alla arkadaşlar aynı şey bendede var gokhankar ne yapacağını söyler misin yardımcı olursan sevinirim

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz yerler sizden kimlik bilgilerinizi kanıtlayacak belgeler istiyorlar. Ben Epassporte.com a üye olmu$tum fatura kimlik scan ettim gönderdim atm kart gönderdiler istediğim yerden çekiyorum.

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabınızı açıp yeniden login olunca kilitliyor

ve bu mesajı veriyor

mesajın içeriğinde bir link var oradan bir form çıkıyor o formu doldurun ister fax atın ister mail 2 gün içinde hesabınız açılıyo zaten arkadaşımızda çevirdi mesajı ordada belirtmişler
ben bir word dosyasına kopyalayıp mail attım mail ve fax adresleri formun üstünde var

B

besiktaslim

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Bu dedigin sayfada, sadece kredi karti ile odeme mi yapiliyor?
Yani uye isen login ol opsiyonu yok mu?
Nasil yapiliyor?

üye isen login ol opsiyonu var birde hemen kayıt olabilirsiniz gibi bir ibare var ama direk check olayına giren bir sistem yok.

üyelik yoksa üye olması gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5