İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kthem teması ücretsiz

toydoskalender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
wp5.png

Ktheme teması
İndirme linki arkadaşlar güle güle kullanın

link yenilenmiştir arkadaşlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
id'yi iptal ettiğinizde sitenin başına ne gibi şeyler geliyor? ne oluyor id iptalinde?
güzel tema olmuş bu arada

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
cok hos bir tema gercekten, keske id'siz dagitsaydiniz, site acik olmasa da o domaine verir misiniz? ilerde acacak olsak?

toydoskalender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar tema sizin için hazırlandı zaten ve ücretsiz id koruması temayı herkes sahibinden alsın diye ben emek verip yaptım başkaları niyetlenmesin diye isteyen arkadaşlar ullaşsın bana gönderiyim link anlayışınız için teşekkürler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yapabiliyorsan footer kilit atarsın, bunuu çözmeyi bi çok kişi bilmiyor, sende yararlan bizde

adebisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir tema olmuş. Ellerine sağlık...

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
emeğine sağlık çok güzel olmuş devamını bekleriz ücretli ücretsiz farketmez bir ücretli yap bir ücretsiz :)

toydoskalender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
emeğine sağlık çok güzel olmuş devamını bekleriz ücretli ücretsiz farketmez bir ücretli yap bir ücretsiz :)
Teşekkürler ücret konusundada cok kaliteli bir çalışmam yolda bu temada eksikliklerimi görelim siz eleştirin bende ücretli temamı bu kriterlere uygun bi şekilde hazırlayayım :D

sinemaxim.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kthema

.<a class="thumb" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php dp_attachment_image($post->ID, 'medium', 'alt="' . $post->post_title . '"'); ?></a>.

temaniz özel alan thumb kullaniyor resim olarak degistirdihimde sonuç yine ayni yada temanin hangi özel alan kullandigini söylerseniz yada nerden ekleme yapacagimizi demodada düzenleme yapabilirim saygilarimla

toydoskalender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
.<a class="thumb" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php dp_attachment_image($post->ID, 'medium', 'alt="' . $post->post_title . '"'); ?></a>.

temaniz özel alan thumb kullaniyor resim olarak degistirdihimde sonuç yine ayni yada temanin hangi özel alan kullandigini söylerseniz yada nerden ekleme yapacagimizi demodada düzenleme yapabilirim saygilarimla

Temaya konu eklendiğinde kendisi otomatik özel alan oluşturup resmi alıyor özel alanla ilgili hiç bir işlem gerekmemekte. Resimleride sitemde temayı deneyerek çektim. Düzenleme yapabilirsiniz isterseniz. Arkadaşlar başka sorunlu olan varmı bu şekilde?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5