İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Bir İngilizce Çeviri

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kıt ingilizcemle namejet.com a ticket açtım anlamadılar sanırım.
Küçük bir metin yazdım ingilizce bilen arkadaşlar çevirirse sevinirim.

Yanlış bir alan adına teklifte bulundum ve bende kaldı, xxx.com un iptalini rica ediyorum, iptal olayı sadece xxx.com için geçerlidir, diğer iki alan adının ödemesini yeni kredi kartımla yapacağım.
Bu olay için yardımınızı rica ediyorum.

Ve bana verilen cevap bunuda tam çözemedim :)

When you place a Backorder or a bid on a domain name you are asking NameJet to attempt to register this domain on your behalf. If you add domains to your backorder list and win, you are awarded the domain and asked to pay for it. If you do not want the domains, you would have to remove it before it goes into auction or the drop occurs. In addition, once you bid on a domain that is an indicationi to NameJet that you agree to pay the amount of the bid. As a result, we are unable to waive the bid amounts that you entered for these domains.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bidlediğinde ödemeyi kabul etmiş sayılırsın o yüzden artık geri çekemezsin, ödemen gerekiyor diyorlar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ödemen gerekiyor, bid verirken kazandığında ödeme yapacağını anlaşma ile kabul ediyorsun.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya hocam güzel bir dille çevirseniz, bir kerelik iptal için yardımcı olurlar herhalde :)
Gaza geldim 290$ ı bastım domaine o kadar etmez değerinin 2 katı.
Güzel bir dille ingilizce yazsanız bende onu göndersem :(

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Boşu boşuna bir çeviri olacağı için uğraşamam kusura bakma.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıca üyelik iptali nedenidir. Aynı durumda ben bir kere ödemeyince snapnames hesabımı dondurmuştu açtırmak için 1 hafta uğraşmıştım.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Snapta aynısı benim başıma geldi.Ödemeyi paypalla yapıyordum.
Mail attım açtılar ödememi yaptım. O fiyatı nasıl verdim bende anlamadım.
Belki namejette sistem farklı işliyordur diye şanşımı deneyeyim dedim.
Belki açarlar 2 satır çeviri yapmanızı rica ediyorum :(

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış bir alan adına teklifte bulundum ve bende kaldı, xxx.com un iptalini rica ediyorum, iptal olayı sadece xxx.com için geçerlidir, diğer iki alan adının ödemesini yeni kredi kartımla yapacağım.
Bu olay için yardımınızı rica ediyorum.

İ mistakenly offered for a domain name, However domain registered for me. I would like to ask an immediate cancellation for this event. it just refered for xxx.com. On the other side; I consider to pay other 2 domains either by credit card.
Thanks for an assintance

bilmem işini görür mü?

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
drstranger çok teşekkür ederim. Mehmet yardımcı oldu sağolsun.

Şimdide Finansbank kredi kartından para çektirtmeye uğraşıyorum.
Bankadan aradılar böyle böyle 90 usd(105 ytl) para çekinme talebinde bulunundu verelimmi diye? Evet bilgim var dedim.

Bekliyorum çekmelerini, eğer pazartesi gününe kadar çekemezlerse hsbc banktan sadece namejette kullanmak için kredi kartı çıkartmayı düşünüyorum.

Bu hafta snapnames ve namejetle kaç saatimi geçirdim. En az 10 kere mailleştik, bazılarında sen ne diyorsun kendi dilinde yaz bari biz çevirelim katletmişin ingilizceyi gibi cevaplar aldım ama haklılar :D
Ama snapnames bana büyük yanlış yaptı. :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5