İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kücük bir portal

B

Bedavalar-Net

Misafir
Kücük bir portal kurmak icin hangi scripti önerirsiniz?

forum olmayacak,haber yazilacak,bu haberlere her zaman ulasilabilcek linnkler yada bölümler olucak,her sayfayida google kolayca indexleyebilcek.Forumsuz,download scriptsiz,sadece bir kac özelligi olan,acigi olmayan basit kurulumlu bir script nerden bulabilirim.?

Tavsiye ve yardimlariniz?

B

Bedavalar-Net

Misafir
Tesekkür ederim arkdaslar,joomla ve phpbbplus u google indexlermi? Daha dogrusu indexlemesi süresi hangi scriptte daha iyi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
phpbbplus dediği şey; forumun portallaştırıldığı bir sistem. Yani forum var içerisinde ve forum çok gelişmiş, tüm özellikler eklenmiş. Forum olmasını istemiyorsan phpbbplus kurma derim.

joomlayı bende öneririm, .htaccess ile düzenlersen google çok iyi indexler sayfaları. ( HTML )

S

Senbul

Misafir
Biraz değişik bir oneride bulunayım :p
wordpress kur ; kategorize bir şekilde haberlerini girersin.
Permalink özelliği sayesinde google da siteni bir guzel indexler.

Mesela imzamdaki site bir wordpress örneği.
İlla blog olarak kullanılacak diye bir sart yok.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senbul'a katılıyorum. Wordpress çok kullanışlı ve çoğu otoritede blogları öneriyor. İndexlenme çok hızlı. bunun yanında ziyaretçiler de blogları çok seviyor, benim ziyaretçilerimin %30'a yakını bookmark dan geliyor yeni hangi makale eklenmiş diye.

K

kolcu

Misafir
joomla iyidir.. ileride geliştirmek istersen de eklemelerle yapılıyor rahatça bu iş..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5