İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük kıza MSN tecavüzü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şekildede bu olay olmuş ..

Not : peki sen biliyormusun bu Türkiyede hergün kaç kız bilerek namusunu birilerine verdiğini ?

Diğer yorumun bu konuyla alakalı değil kardeşim sana iyi geceler ..

Tebrik ediyorum arkadaşım bende yazacaktım durum gerçekten vahim Liselerin ne durumda oldugunu bilmeyen varmı

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
15 yaşındaki bir kız hiçte küçük değil valla...
Ben lisedeyken o kızların neler yaptığını gayet iyi biliyorum. Benim bilmediğim şeyleri biliyorlardı. Yıllar geçti teknoloji arttı. Şimdi herşeyi o günden daha fazla biliyorlar. Aralarındaki konuşmaları anlatsam forumdan banlanırım hiç biride öyle salak falan değil cin gibiydiler.
Ayrıca kız çocuğun evine gidiyorsa çokta saf duygular beslemediği kesin. Bilmem ne sitesinde çocugun arabalı resmini gördüyse msn vs derken olay evde neticelenmiştir. Tabiki bu "al o zaman tecavüz et" demek değil mutlaka. Ancak birazda insanlar kendini korumayı bilecek ve öle ağzı açık arkadaş aramayacak. Her bulduğu insanın peşinden deli gibi gitmeyecek.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burada tecavüz eden varlık,insan ile hayvan arasındaki farkı tam kavrayamamış olacak ki insan gibi davranmak yerine diğer yolu seçmiştir.İnsanlar bu yola gitmesin diye akıl verilmiştir.Bizi hayvanlardan farklı kılanda bu aklımızdır.

Kızın anne ve babasına gelince,onlar interneti kızımıza verdik.Bak ne güzel teknolojiyi öğreniyor.Çağdan geri kalmıyor diyorlardır.Ama ya bu çağ iyiliklerin yanında pislikleride getiriyorsa?Bilerek veya bilmeyerek kızlarımızı bu pislikte özgür mü bırakıyoruz?Burada bana göre en büyük kabahatlardan biride ailededir.Aile tabi ki internetten engellemeyecek ama gerekli önlemleride almaya çalışacaktır.Bir aile filtresi eklersiniz.Sık sık kızınızın internette nasıl vakit geçirdiğini ve kimlerle arkadaş olduğunu kontrol edersiniz.Bu o kadar zor olmasak gerek...Fakat siz araya duvarlar örer,kızı yalnız bırakırsanız o doğruyu bulmak için yanlış olan yoluda deneyecektir.

Kıza gelince 15 yaşında çoçukluk ile gençlik arasında diyebiliriz.Bu dönemde farklı merakları,farklı soruları olabilir.Buda çevresindeki arkadaşlarından duyduğu saçmalıklardır.Eğer ailesi yardımcı olmazsa oda başka yerlerde bu soruların cevaplarını arar.Oraya gitmesi yaptığı en büyük yanlışlardan biridir.Yani tanımadığınız bir erkek sizi neden eve götürmek ister?Pul koleksiyonu için mi?Daha kötüsüde olabilirdi.O varlık tecavuz edip, öldürmeyede kalkabilirdi.

Herneyse bu konuda bana göre suçsuz kimse yoktur.Suçu tek kişiye yıkmak yerine paylaştırmak en mantıklısıdır.

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kaçtanesi idam ettinmi bak bakayım bir daha korkudan boyle şeyler oluyormu bak arabistana orda böyle şeyler oluyormu olmaz neden çünkü Allah korkusu var insanların kalbinde bizde böyle bişey soylesen hemen oo sen şeriatçısın sen dincisin sen işte Atatürk'e karşısın diye engel koyarlar hemen iyice din elden gidiyor ama hadi neyse sonumuz hayır olsun
dipnot:
arkadaşlar kusura bakmayın bir anda dayanamadım yazdım

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varya sabah sabah moralim sıfırın altına düştü böyle şerefsizler yüzünden bu ülkede yaşanmaz hale geliyor artık

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
konunun dinle şeriatla bilmem neyle ne alakası var yahu.
Çevremde onlarca ataist insan var bakkaldan şeker bile çalmamıştır şimdiye kadar bırak tecavüz etmeyi. Geçen gördük yazar dedemizi gazetelerde. Yıllardır allah korkusundan bahsenden biriydi. Hani nerde korku ?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yazık yaa su güzelim ülkenin adını cıkarmak için elllerinden geleni yapıyorlar. 15 yasındaki kızdan ne isteyebilirsiniz dinsiz herifler.

hostcunuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sizlerle bir bilgimi paylaşmak istiyorum. 2006 yılında bir cafemiz vardı. Ve Lisedeki kız ögrenciler gelirlerdi.Biliyorsunuz ki akinsoft yazılımı var.Kimin neler yaptıgını görebiliyorsunuz.Ben bir gün elemandan serverden kalkmasını söyledim kontrol amaclı ve liseden gelen ünivormayla gelen kızlaırn google aramalarında webcam show, erkek arkadaş aranıyor, saks partner aranıyor, ilişkiye girilecek erkek, vs gibi aramalar yaptıklarına şahit oldum.

Burda sunu anlatmak istiyorum.Erkegin sunucuda var kızında.Bilirsinizki ülkemizde kızlar bu tür olayları ailelerine ben yaptım demek istemezler.Bu olayda erkeginde sucu var kızında sucu var.

Erkegin sucu : Kendinden küçük bir bayanla ilişkiye girmek istemesidir.
Kızın sucu ise : bilmedigi tanımadıgı bir kişiyle neden bu tur msn muhabetleri yapıyor.Muhabbet yapması sucdur kanımca :S

Pron1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ne oluyor böle millete anlamadım liseler aldı başını götürüyor vura vur gidiyorlar ortak okulda şuan mini etek yakında orda böle olaylar görürüz sonra gerisini düşünün ne oluyor bu millete ya

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Haberlere yeni düşmüş ama çok yeni bir şey değil bu tür olaylar.
Türkiye'ye de mal etmeyin hemen.
Ne zaman kötü haber görseniz hemen Türkiye'ye ve millete yüklüyorsunuz.
Bunun kökü eğitimsizliğe ve ebeveyn ile çocuğun iletişimsizliğine bağlı bir sonuçtur.
Çok özenilen Amerika'da da bu tür olaylar oluyor.
Buradan, "MSN'de o kızın ne işi var?" gibi sonuçlarda çıkartılamaz bence.
MSN öcü, cep telefonları öcü, cinsel olgunluğa erişmiş kız okula gitmesin ve kapansın, kızlar çalışmasın ve evde otursun hatta dimi?

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kızın rızası ile olan bişey bu 15 yaş çokta çocukların salak oldugu bir yaş degil şahsen ben olsam bunları düşünüp gitmezdim kız kendi rızası ile ilişkiye giriyor sonrada korkup bu masalı okuyor olabilir eh nede olsa o azgınlıkla yaptı bişey kızlık gidincede korktu benim düşünmcem bu !

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bence kızın rızası ile olan bişey bu 15 yaş çokta çocukların salak oldugu bir yaş degil şahsen ben olsam bunları düşünüp gitmezdim kız kendi rızası ile ilişkiye giriyor sonrada korkup bu masalı okuyor olabilir eh nede olsa o azgınlıkla yaptı bişey kızlık gidincede korktu benim düşünmcem bu !

Fikir sahibi olmak için önce bilgi sahibi olmak lâzım.
Yanlış düşünüyorsunuz zira.
Dava açılmadan önce kız kontrolden geçirilip, zorla mı kendi rızasıyla mı oluyor araştırılıyor.
Her iddia ile dava açılmıyor.
Kendi rızasıyla değil yani ;)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar; bilmeden etmeden resmen kızı namussuz ilan etmişsiniz. 15 yaş nedense "büyük" gelmeye başlamış herkese. Yahu 15 yaşındaki kızın ne cezai ehliyeti vardır, ne de reşit sayılır. Hakeza "kendi rızasıyla bile olsa" cezalandırılması gerekir. (Ki ben kendi rızasıyla olacağını sanmıyorum.)
Burada bir tecavüz vakası var ama maşallah hepiniz namus bekçisi kesilmişsiniz. Adamın avukatlığını yapacak hale gelmişsiniz. Ki "tecavüz" olmasa bile apaçık "çocuk istismarı"dır bu. Ne yani; şimdi size 15 yaşındaki bir kız kendi rızasıyla ilişki teklif etse bunu kabul edecek misiniz?
Eminim iyi niyetle bu tür yorumlarda bulunuyorsunuzdur ama lütfen kaş yaparken göz çıkarmayın. Namus bekçiliği yaparken hakkında hiç bir şey bilmediğiniz kızı namussuz ilan etmeyiniz.

AsimasaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
davaya henüz başlanmamış ! neden başlamıyorlarki?
İnsan, Degil, Bunlar, ya!

veliAhd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu; kimi niye ilgilendirir? Hiç bir bahane tecavüzü haklı çıkaramaz!
15 yaşındaki bir kızdan bahsediyoruz. Suç işlese cezai ehliyeti yok. Böyle birisi pekala kolayca kandırılabilir. Ailenin ihmali de elbette bir etken olabilir ama hiç bir etken tecavüz suçunu hafifletmeye yetmez. Ne demek yani? "kız kendi kaşınmış" deyip cezasını mı hafifletsinler sapığın? Siz 15 yaşındaki bir kıza kendi rızasıyla bile olsa (bakın altını çizerek söylüyorum, kendi rızasıyla) yan gözle bakabilir misiniz?
Herşey insanlıkta bitiyor. Namusta, namussuzlukta değil.

Ya arkadaşım 15 yaşındaki bir kız nasıl kolayca kandıralabilir ben hakket çok merak ediyorum?

Kendimize gelelim artık Türk kızlarının özellikle metrepol, kozmopolit şehirlerde yaşayanların %75 belkide daha fazlası Ahlaki değerlerini bilmiyor, Örfünü adetini bilmiyor, Dininden bir haber, Medyatik maymunları idol olarak alıyor ve Ailesi bunlara göz yumuyor,
Sonuç olarak bu ve bunun gibi olaylar cerayan ediyor.

Çocuk ne kadar suçlu ise kızda en az onun kadar suçludur, bu arada cezai ehliyete gelince bence "Buluğ" çağına girmiş erkek ve kız cezai ehliyet almalıdır. Bu tamamen İnsanın yaratılışı ile alakalı bir durumdur .

"Kendisi etmiş kendisi bulmuş"

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ya arkadaşım 15 yaşındaki bir kız nasıl kolayca kandıralabilir ben hakket çok merak ediyorum?

Kendimize gelelim artık Türk kızlarının özellikle metrepol, kozmopolit şehirlerde yaşayanların %75 belkide daha fazlası Ahlaki değerlerini bilmiyor, Örfünü adetini bilmiyor, Dininden bir haber, Medyatik maymunları idol olarak alıyor ve Ailesi bunlara göz yumuyor,

Çocuk ne kadar suçlu ise kızda en az onun kadar suçludur, bu arada cezai ehliyete gelince bence "Buluğ" çağına girmiş erkek ve kız cezai ehliyet almalıdır. Bu tamamen İnsanın yaratılışı ile alakalı bir durumdur .

siz kendi kafanızda kurguladıklarınıza göre söylüyosunuz ancak burda yasalar gecerlidir ve Millerın dediği gibi isterte isteyerek bile olsa ilişkiye giren erkektedir suç kaldıki tecevüze uğramış kendi etmiş kendi bulmuş sözünüde kınıyorum , bir erkeğin evine gidemiyecekmi yani kızlar veya oturup bir yerde bişeyler içemeyecekmi , tamam kız salakmış bazı şeyleri düşünememiş ama bukadar da suç aranmazki kızda

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

+1 katılıyorum

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asıl suç kızda msn de kendinden büyük brisi ile buluşuyor adam zorla yapmadı gibi geliyor bu işi kızdada istek olması lazım tv lerden örenek alıyorlar ama sonunu düşünmüyorlar ilerdede birinin kapatması olup çıkar ne diyelim kendi etmiş kendi bulmuş şimdi başını taşlarada vursa nafile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5