İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

küçük paralarla uğraşmayın

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.alpos.net sitemin bannerlarını sitesinde taşıyacak arkadaşlara karşılıklı görüşmemize bağlı olarak ayda 100 dolara kadar ödeme yapabiilrim. sitenizin yapısına göre 1000 gösterim ya da tıklama başına da anlaşabiliriz.

sadece Türk değil tüm dünyadan ziyaretçisi olan site sahibi arkadaşlar lütfen sitelerinin adresi (birden fazla sitesi olanlar daha da tercihimdir), ziyaret istatistikleri, sayısal ve mümkünse demografik olarak ve varsa reklam fiyat politikalarıyla bana [email protected] adresinden ulaşsınlar.

karşılıklı görüşelim, hem ben site trafiğimi artırayım hem de siz popup larla kliklerle uğraşmadan para kazanın.

ayrıca link değişimi yapmak isteyen arkadaşlarla da işbirliğine hazırım. hilesiz hurdasız 4 PR lı bir sitedir alpos.net

alpos.net, microsoft, cisco, novel, hp vs sertifikasyon braindumpları, soru cevapları ve study guide ları içeren üyelikli bir sitedir, ayda ortalama 10.000 yeni ziyaretçisi ve yüksek oranda üyelik/ziyaretçi oranına sahip olduğundan verimli bir site dolayısıyla bana mantıklı ziyaterçi gönderen sitelere kayda değer ödemeler yapabilirim.

teşekkürler

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
yabancı bir portal açılıyo...

www.alpos.net ingilizce yayın yapıyor doğrudur, arkadaşlar, sitem tüm dünyaya yayın yaptığından, aynı tipte ziyaretçisi olan sitelere öncelik vereceğim, tüm mail atıp ilgi gösteren arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum, lütfen benzer siteleri olan, yerli yabancı farketmez, tüm arkadaşlar site bilgilerini ve istatistik bilgilerini, mümkün ise demografik yani ziyaretçinin ülkesine göre bana e.mail atmaya devam etsinler. herkese yanıt verip yavaş yavaş eleyerek birlikte devam edebileceğim arkadaşlarla uzun süreli işbirliği yapmak isterim.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj kutunuz dolu olduğu için mesaj gönderemiyorum.

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam. bayram boyunca biriktiginden olabilir, lutfen tekrar yollayınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5