İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Webmasterlar Yarışıyor (6 Eylül - 13 Eylül)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir daha ki yarışmanın kazananını, bu yarışmanın birincisi açıklayacak:D böyle sürdürmeyi düşünüyorum ben, Eif nasıl olur sence?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yıllardır süre gelen yarışmamız formatını her yarışmada değiştirecek... logo yarışması olacak bilginiz olsun, ellerine güvenenleri bekliyoruz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dediğimiz gibi, 1. yok bu yarışmada, amacımız 2. ve 3. yü çıkarmaktı, amacımıza ulaştık. konu kilit :D

T

themaniac

Misafir
ne saka ama depresan :)
bende diyorum benim niye haberim yok. 1.ci aciklaninca Eif odulunu almak icin ne yapacagini anlatacak. Ve bu yarismamizin sonunda bir kardesimizin domaini ve limitsiz hostingi olacak. Bu onun adina cok guzel bir baslangic olacagini umit ediyorum ve butun kardeslerimizi logo yarismasina bekliyoruz. Insallah logo yarismasi da cok cekismeli gececek.
Yarin oburgun bizim adimiz anilmaz hee bu kardeslerimiz varken. Cidden guzel siteler vardi neyi secsem sasirmistim.
Bakalim birinci kim? :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Birincimiz de geldiğine göre sanırım artık açıklayabilirim.

Evet yarışmanın birincisi OzKn07 Sanal Gezegeniniz .. http://sanalplanet.com/

Tebrikler :)

ByCookie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir Webmaster yarışmasından çok, wordpress blog ve blog yazarlığı yarışması olmuş.

Kazananları tebrik ediyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kazanan arkadaşlar domainlerini hemen alabilirler. Pm lerine baksınlar.

Arkadaşlar iki ara yarışma yapacağız.
İlki logo bugün başlayacak, ikincisi makale olacak daha sonra.

Gelecek ay da 2.Küçük Webmasterler Yarışmasını yapacağız. Biraz daha farklı formatta olacak.

Logo yarışması detayları bugün açıklanacak herkesin katılımını bekliyoruz :)

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
kutluyorum genç arkadaşlarımızı.
1. site cidden güzel . eminim jüriden bazı arkadaşlar siteyi incelerken kendi siteleri hakkında özeleştiri yapmışlardır :D hahaha
tekrar tebrikler herkese. katılan herkese.

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öncelikle kazananları ve tüm katılımcıları kutluyorum şahsen 96'lıyım katılmaya utandım :D keşke şansımı deneseymişim :/

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
öncelikle kazananları ve tüm katılımcıları kutluyorum şahsen 96'lıyım katılmaya utandım :D keşke şansımı deneseymişim :/

Diğer yarışmalara bekleriz :)

Gerçekten çok çekişmeli bir yarışma oldu. İlk beş şu şekilde

52asxt.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5