İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Webmasterlar Yarışıyor (6 Eylül - 13 Eylül)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Yarışmayı düzenledikleri için ve sitemi beğendikleri için jüriye çok teşekkür ediyorum :) :) aslında 1. olacağımı aklımdan bile geçirmiyordum :) 2. ve 3. olan Nurçin ve ismini bilmediğim Cesefen arkadaşımı da tebrik ediyorum. :)

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
bence tam tersi üçüncü birinci olmalıydı .. gameofthronesturkiye.com en güzeli tebrikler. birincininde blogundaki konular güzelmiş

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben de Nurçin'den çok ümitliydim fena da bir sonuç olmadı, gönül isterdi ki o birinci olsun :)

• Like
Reactions: Eif

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İlk 3'ü zaten tahmin ediyordum fakat susma.in 4. olacağını düşünememiştim.Siteyle biraz ilgilenseydim ilk 3'e girebilirdi.Siteye girdiğinizde benim yazımla kaşılaşıyorsunuz:D.
Nurçin'in ilk 3'e gireceğine kesin gözüyle bakıyordum .Nurçin'in blogu ile ilgili yazdıklarımı bu yazımda bulabilirsiniz.Dikkat ettiyseniz yarışma bitmeden önce yazdım.Kazananlara başarılar diliyorum.Hak edenlerin kazandığını görüyorum.Bu beni çok mutlu etti.Sanırım anca 2. webmaster yarışmasına katılabileceğimi sanıyorum.Güzel yarıştı gerçekten,bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
İlk 3'ü zaten tahmin ediyordum fakat susma.in 4. olacağını düşünememiştim.Siteyle biraz ilgilenseydim ilk 3'e girebilirdi.Siteye girdiğinizde benim yazımla kaşılaşıyorsunuz:D.
Nurçin'in ilk 3'e gireceğine kesin gözüyle bakıyordum .Nurçin'in blogu ile ilgili yazdıklarımı bu yazımda bulabilirsiniz.Dikkat ettiyseniz yarışma bitmeden önce yazdım.Kazananlara başarılar diliyorum.Hak edenlerin kazandığını görüyorum.Bu beni çok mutlu etti.Sanırım anca 2. webmaster yarışmasına katılabileceğimi sanıyorum.Güzel yarıştı gerçekten,bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Bu kadar takipçimin olduğunu bilmiyordum. Hevesimi ve hırsımı arttırmayı sağladığınız çok teşekkür ediyorum. Hemen yazdığın yazıya yorum yapıyorum :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu kadar takipçimin olduğunu bilmiyordum. Hevesimi ve hırsımı arttırmayı sağladığınız çok teşekkür ediyorum. Hemen yazdığın yazıya yorum yapıyorum :)
Ben birçok blogu takip ediyorum:).O son yazdığın yazıda okulunu öncelikli tutmakla çok iyi yapmışsın.Senin yaşında ben de aynı seçimi yapmak zorunda kaldım ve sıkı bir maratona girmiştim.Hırslan ama güzel duygularla hırslan,sana hayatta başarılar Nurçin :)

emmrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaş olarak tam sınırdayım :D katılamıyorum :p :D zaten pek vaktimde yok yarışmaya ayırabileceğim :(

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Aslında ilk 4'ü bırak en sonlarda olacağımı düşünüyordum çünkü derslerime yoğunluk göstermeyi istediğimden dolayı netimi kapattım ilgilenemedim pek ilk 4 'e girmek bile çok sevindirici bir şey teşşekurler.

Herkese başarılar dilerim.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum fakat hala sitemle ilgili iddiam devam ediyor. Belkide konuda sürekli derecedeki arkadaşlar gibi cevap yazmadığımdan gerilerde kaldım.

Adalet olarak eif'e güveniyorum, ama siteme daha fazla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5