İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçükçekmece civarında oturan webmaster aranıyor.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Küçükçekmece civarında oturan webmaster aranıyor.

1. mambo, oscommerce vb. gibi scriptlerin kurlumunda ve modifikasyonunda tecrübeli,
2. Hazır flash templatelerde değişiklik yapabilecek kadar action bilgisi olan,
3. Basit tasarımları süratli ve yaratıcı şekilde gün içinde bitirebilecek,

Webmaster aranıyor. Küçükçekmece civarında oturması öncelikli tercihimizdir. Cv ve portfolyo göndermek isteyenler [email protected] adresini kullanabilirler.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yanlis anlama sepya. Bu ozeliklerde bir Webmaster'a odenecek aylik tutar nedir? Konuyu baltalamamak adina pm olarakta gonderebilirsin. Cevap verirsen sevinirim.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlayacak birşey yok. Tabiki merak etmeniz doğal ve konuyu baltalayacağını sanmam. İstenilen özelliklerin çok da abartılı olduğunu sanmıyorum. Genelde hazır sistemler üzerine çalışılacak ve maaş+ssk+yemek şeklinde düşündükleri rakam yanılmıyorsam 500$ civarı.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence istenilenlere gore bir servet o fiyat. Hosting sirketlerinde, Turizm firmalarinin genel mudurluklerinde bilgi islemci arkadaslar almiyor o parayi.
Umarim bulursunuz.
Sahsen Istanbulda olsam, is arasam kacirmazdim:)
gunde 1 saate aylik $500.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an benimde çalıştığım bu firmanın stratejisi kazandırana kazandırma mantığı. Maaş ise bence çokda yüksek değil. Bu firma gibi firmalar bu mesleğe ve sektöre gerekn değeri verirse pazar büyür, maaş oranları düzelir ve pekde spesifik olmayan işler ile aynı kefeye konulmaktan vazgeçilir.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 $ cok bir para degil ki arkadaslar. Ve o 500 $ 'a maas+yemek+ssk vs. katilmis halde 500 $ yani birde o isde normale gore cok daha fazla yorulursunuz. Neden diyecek olursaniz. Hersey hazir onunuze koyuluyor siz baskasinin yaptigi seyi tamamliyorsunuz. O isten o ise zipliyorsunuz ne siz yaptiginizdan birsey anliyorsunuz nede bir baskasi.

Sakin yalnis anlamayin sahsen kendi dusuncelerimi yazmak istiyorum :

Boyle bir yerde calistiktan sonra baska bir yerde ise baslamak isterseniz size referanslariniz soruldugunuzda ne soylersiniz ?

- Buyrun Adresler ( xxx )
- ( Adam Bakar ) Bunlari bende yaparim bunlar temp.

Bu tepkiyi almama orani % kac ?

A

altar

Misafir
KerneL32' Alıntı:
- ( Adam Bakar ) Bunlari bende yaparim bunlar temp.

Şu anki doğru dürüst iş bulamamamın, yaptığım onca siteyi referans olarak göstecek yüzümün olmayışının tek nedeni budur; template. Önceki çalıştığım firmada hızlı olsun diye template yaptırıp durdular, sonuç ortada.

Yalnız, iş güzelmiş bana kalırsa, istanbulda olsam cv gönderirdim.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. mambo, oscommerce vb. gibi scriptlerin kurlumunda ve modifikasyonunda tecrübeli,
2. Hazır flash templatelerde değişiklik yapabilecek kadar action bilgisi olan,
3. Basit tasarımları süratli ve yaratıcı şekilde gün içinde bitirebilecek,

Bakın bir yerde yanlış düşünmüşsünüz. bazı scriptlerin kurlumu demişiz ki script kurulumu sonrası görselleştirme yaratıcılık ister,
değişiklik yapacak kadar action bilgisi demişiz, Hazı rflash templatelerle sürekli çalışacağız dememişiz,
Ayrıca basit tasarımları yaratıcı ve süratli şekilde bitirebilecek demişiz.

Bu tip çalışmaların referansında birşey ifade etmeyeceğini düşünenler bence yanılıyor. Tam tersine bu tip işlerde bolluk ve firma ismi önemlidir.

Maaş ise kesinlikle az değil. yol+yemek+ssk gibi ücretlerde buna dahil değil. Bence piyasayı biraz araştırın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5