İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küfür serbest mi?

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede yazdığın yazılara biraz dikkat et senin gibiler yüzünden forumun düzeni kaçıyor.
Bence ban kaçınılmaz ama admin daha iyi bilir.
Böylelerinin aramızda işi yok.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şirekete kısa süre uğruyorum. Diğer bir başıkta belirttim. Müşterimize hırsız girmiş onla ilgilendiğim için buraya pek vakit ayıramıyorum. En kısa zamanda ilgileneceğim durumla.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Şirekete kısa süre uğruyorum. Diğer bir başıkta belirttim. Müşterimize hırsız girmiş onla ilgilendiğim için buraya pek vakit ayıramıyorum. En kısa zamanda ilgileneceğim durumla.
Teşekkürler bu arada geçmiş olsun.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenilirse çok çok sevinirim bakalım kim haklı kim haksız bu arada küfür ettiğimi söylemiş küfür etmedim ne söylediği admine pm yolladım.

bende kendi şikayetimi bildirmek istiyorum. bu windows denen kişi ilgisi olmadığıı konularıma girip bana -rep kullanıp duruyor ilk forum ile ilgili bir şikayetimi adminle paylaşırken gelmiş okumuş yazılşarı ekis rep vermiş gitmiş bu nedemek yaaa ??? senınle ne ilgisii varr nasıl gelirsin eleştirirsin beni kimsin sen ??

şikayetim üzerine değiştirilmiş +rep olarak gözüküyor şuan fakat o sıra özelinden şrefsizlik yapmaa eğer şerefsizzsen insan deyilsen tamam bende -rep kullanacağımsana dedim.

windows sen sanal hayata ilk defa katılıyorsun bilmiyorum ama senin gibi insanlardan nefret ediyorum

edit: bu konu ile ilgilenecek arkadaşlara söylüyorum beni dinlemeden ve incelenmesi gereken bir kaç şeyi incelemeden forumdan herhangi bir ceza veyahut atılma gibi şeyleri yaşamak istemiyorum eğer ortada adalet olacaksa ve bu arkadaş haksız olduğu yerde beni şikayet etmişsee lütfen incelemeye alın gerekeni yapın.

Bencede yazdığın yazılara biraz dikkat et senin gibiler yüzünden forumun düzeni kaçıyor.
Bence ban kaçınılmaz ama admin daha iyi bilir.
Böylelerinin aramızda işi yok.

sana karşı yaptığım bir hatayı gösterirmisin eğer gösteremezsenn yalancıısın demektir bekliyorum senii bana link ver sana karşı yapmış olduğum hakaret veyahut küfür dolu msj gösterr "emirx" eğer gösteremezsen kimin yalancı düzanbaz olduğuu belli olacakk ve gerekenide umarım forum yetkilileri yapacaktır
saygılar

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu kilitliyorum. trextra ilgileneceğini söylemiş konu ile zaten. şu an yoğun olduğu için ilgilenemiyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şükür eve geldim.

Konuyla ilgili olarak; "Küfür serbestmi?" demişsiniz. Hayır tabikide. Kimsenin küfür etmesi ya da yemesini istemiyoruz. Bu kurallara uymayan herkese bir yaptırım olacaktır. Ayrıca özel mesaj yolu ile rahatsız edildiyseniz lütfen bunu topluma açmadan önce bize bildirin. Sonuçta küfürlü mesajı buraya kopyalayarak kötü örnek oluyorsunuz.

Windows adlı kullanıcı 1 gün. Zdearman adlı kullanıcı 1 hafta ceza almıştır.

Bilginize, İyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi