İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kullandığınız küçük programlar

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde hep bilgsayar kurulduktan sonra veya her zaman hangi programları kullanırsınız diye bir konu açılır benimkisi farklı..

Bilgisayarda kullandıgınız photoshop , nero vs gibi genel programlar dışında bilinmedik ama güzel programlar neler küçük veya büyük farketmez.Ücretsiz olursa daha iyi olur tabiki.

Mesela ben alztools ürünlerini kullanırım.

ALZip kolay, güçlü ve ücretsiz bir sıkıştırma yazılımıdır.

Temel Özellikleri
- 36 sıkıştırma formatına destek verir.
- ISO ve BIN dosyalarını açabilir
- LCD dosyalarını açabilir
- Dosyayı EXE haline dönüştürebilir

ücretsizdir.. http://www.altools.com/image/ALZip.exe

Ftp programıda vardır gayet hızlı ve güzel

ALFTP kullanımı kolay, ücretsiz bir ftp programıdır. Sürükle-bırak yöntemini desteklemektedir. Dosyaları indirmeden ftp sunucusu üzerinde düzenleme yapmanıza izin verir. Transfer kısmı da gayet başarılı olan bu program kullanmaya değer

http://www.altools.com/image/ALFTP.exe

program kaynaklar: gezginler

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Colorpic ekrandaki herhangi bir noktanın renk kodunu almamızı sağlıyor kutular halinde 16 tane renk kodunu saklayabiliyorsunuz basit ve kullanışlı

Gadwin PrintScreen Ekrandan caps almayı kolaylaştıran program

AveIconfier2 .ico ve png olarak dosyalarınızı convert etmenizi sağlıyor. En güzel özelliği üzerine istediğiniz kadar dosyayı sürekleyip bırakın çoklu convert özelliği mevcut

Metin Çevir İng. türkçe cümle çevirisi yapıyor

Opera browser sağ tuş klidi konmuş yazıları veya resimleri kopyalamaya izin vermeyen sitelere bu browser ile girip rahatlıkla istediğiniz yapabilirsiniz

Photo Zoom Pro. Resimleri çok az töleransla boytunu büyütmeye yarayan güzel bir program ücretli

Logmein süre kısıtlamalı demo sürümünde çok özellikli uzan masaüstü bağlantısı yapmanızı sağlayan bir program. En beğendiğim özelliği link oluşturup karşı tarafa yollayabilirsiniz hiç bir programa gerek duymadan browser üzerinden bilgisayarını göre bilir yönetebilir veya dosyalarınıza ulaşabilir gönderdiğiniz kişi

CineTV çok eskilerden kalma bir program zamanında beyazıttan almıştım:p Özelliği ise benim gibi eski avermedia tv kartı olupta driver probleminden bıkanlar için rahat tv izlemeyi sağlar. (avertv programını kurmadan)

FileZilla kullanışlı ücretsiz ftp programı

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Genel kullanımdakilere ilaveten...

Cuteftp
PDF2Word v3.0 (PDF dosyalarını worde çeviriyor)
Sothink SWF Decompiler ( swf dosyalarını fla çeviriyor)
Any Video Converter ( video formatlarını birbiri arasında çeviriyor)
Navicat for MySQL, Putty ...

gibi az çok gereken programlar

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@cakirx
Colorpic Gadwin PrintScreen logmein ve filezilla mevcut kullanıyorum.Ama logmesin gibisi yok değilmi alternatif 10 tane program denedim ise veremedi logmeindeki sevki..

Free download Manager var. Hızlı dosya ve düzenli indirmek için güzel ücretsiz.

Kaspersky: ücretsiz değil ama bu linkte 1 yıllık ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.. tıklayın

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cute Ftp
SWF Decompiler
Bb Flashback
Opera :)

alcapone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
team vıewer -uzak masaustu baglantısı ıcın bence ıdeal bır program

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5