İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kullanıcılar konu yazabiliyor mu?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Arkadaşlar şuan kendim için bir sistem düşünüyorum,sistem gereği kullanıcı üye olup konu açabilecek ve admin onayı ile yayınlanabilecek.Bu wordpresste mümkün mü?

RosenCruz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanıcı değil ama siz kayıtlı kullanıcıya yazar yetkisi verirseniz oluyor.

D

dragon

Misafir
Arkadaşlar şuan kendim için bir sistem düşünüyorum,sistem gereği kullanıcı üye olup konu açabilecek ve admin onayı ile yayınlanabilecek.Bu wordpresste mümkün mü?

benim bildigim zaten wp aynen oyledir yani kullanıclar zaten sitenize uye oluyorlar ve konu paylasyorlar ondan sonra sizin denetiminiz de yani siz konuyu onaylıyorsanız konu yayınlanır zaten suan bir cok wp de oyle kullanan var zaten

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Ama wpde yazar bulmak çok zor.. Wpde yazar bulmak forumlar kadar kolay olmuyor. Normal internet kullanıcılarını şöyle düşünün onlar bir çocuk. Hayatlarında ilk defa internete giriyorlar. neyi nasıl yapacaklarını hiç bilmiyorlar.. Forumlarda bile üyelere konu açma yada cevap yazmayı öğretmek zaman alıyor.. Wpde çok ama çok daha zor.. Wpde tanıdıklar haricinde başlasına konu açtırmakla uğraşılmaz.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
evet benim tahminlerimde o yöndeydi,zaten site yayına giriş esnasında düşünorum bu olayı bir kaç arkadaşım var onlarla birlikte yazarız diye .bi de arkadaşlar yeni konu açmıyayım boşuna;wp ile sonsuz kapasitede içerik barındıarabiliyormuyuz?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
evet benim tahminlerimde o yöndeydi,zaten site yayına giriş esnasında düşünorum bu olayı bir kaç arkadaşım var onlarla birlikte yazarız diye .bi de arkadaşlar yeni konu açmıyayım boşuna;wp ile sonsuz kapasitede içerik barındıarabiliyormuyuz?

Tabiki :)

Ama iyi optimize etmezseniz 1k yı gördüğünde hit sayacı cpu %90lara falan vurur:)

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Basit bir formla dışarıdan admin panele gerek kalmadan kullanıcılara yazı eklettirilirse daha verimli olur. Çünkü internet kullanıcılarının %80i Wp'nin admin panelini çözecek kapasitede değil ne yazık ki.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Tabiki :)

Ama iyi optimize etmezseniz 1k yı gördüğünde hit sayacı cpu %90lara falan vurur:)

optimize için tavsiyelerini alabilirmiyim line :)

@ilyasbat;
malesef doğru söylüyorsun lak lak etmeyi bilirler ancak bu konuda çoğu insan bilgisiz,sadece wp değil,msn,facebook gibi yerlerde de şifresini değiştirmeyi bilemeyenler bile çok var

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
wp sitelerinin adsense kazancı forumlara göre çok daha fazladır. 50k yapan wp site 100k yapan forumdan daha çok kazandırır. ( Bende bu şekilde )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi